Майстер-клас Михайла Винницького

13 травня kmbs запрошує управлінців на майстер-клас визнаного майстра продажів - Михайла Винницького

Майстер-клас Михайла Винницького

Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує управлінців та власників компаній на майстер-клас визнаного майстра в сфері продажів - Михайла Винницького.

Коли продажі ростуть, все що потрібно, це управляти воронкою продажів, вимірюючи її ефективність на кожному етапі. Сьогодні необхідні нові підходи, адже ринок міняється, клієнт не реагує.

Коли продажі падають єдине що може допомогти - це стосунки з клієнтами, партнерами, співробітниками. Маркетинг стає менш ефективним, ніж продажі. І виходить, що в період кризи - перемагають відносини. Що необхідно змінити в теперішніх умовах на ринку, щоб утримати продажі і вийти на новий рівень роботи? 

Ключові питання дискусії:

  • Які кроки необхідно вжити, щоб утримати продажі?
  • Скільки і як платити продавцям в умовах падіння ринку?
  • Як побудувати довіру між співробітниками і орієнтувати їх на результат?
  • Як навчити співробітників перестати «продавати» знижку і почати продавати цінність.

Спікер та модератор: Михайло Винницький, викладач в kmbs (автор легендарної програми "Школа управління продажем"), PhD, Кембриджський університет, працював 7 років віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc., Канада. Декан-організатор Winner-Коледж.

Дата, час, місце: 13 травня, 18:30-20:00, Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх.

Участь у події безкоштовно, за обов’язковою реєстрацією. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму та дочекайтеся підтвердження від представника kmbs.

В разі винекнення питань, будь ласка, звертайтесь до Тимура Демчука, менеджера програм управлінського розвитку: tdem@kmbs.com.ua, (044) 490-66-35, (097) 624-96-24.

Освіта.ua
06.05.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!