Презентація MBA-програм у бізнес-школі kmbs

11 грудня Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує на презентацію своїх МВА-програм

Презентація MBA-програм у бізнес-школі kmbs

В ситуації невизначеності завжди є спокуса відкладати важливі рішення на потім. Чи варто при цьому відмовлятись від активних дій – питання спірне. Натомість беззаперечним є те, що цей час можна використати для пошуку резервів та для інвестицій у власний розвиток.

Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує управлінців, які шукають шляхи для розвитку себе та свого бізнесу, на МВА-презентацію.

MBA-презентація – це можливість не лише поспілкуватися з керівниками програм та викладачами kmbs, але й запитати випускників МВА-програм kmbs про те, що вони отримали від навчання, порівняти власні очікування з їхніми результатами та прийняти рішення щодо того: «Чи підходить МВА в kmbs саме для мене?».

Програми, про які буде йти мова:

  • Presidents’ МВА – для власників бізнесу;
  • Executive MBA – для досвідчених керівників компаній;
  • Master in Business Leadership [MBL] – для менеджерів - майбутніх бізнес-лідерів;
  • Master of Banking and Finance [MBF] – для фінансистів-практиків;
  • Agro MBA - для управлінців аграрної сфери;
  • Програми Управлінського Розвитку - для заглиблення в окремий функціональний напрямок, або у певну управлінською проблему.

Якщо ви замислюєтесь про системне навчання, як шлях до якісних змін, долучайтесь до спільноти kmbs і завітайте 11 грудня о 9.00 до приміщенні Києво-Могилянської Бізнес Школи за адресою Київ, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх.

Формат зустрічі: неформальне спілкування за чашкою кави.

Для участі необхідно пройти on-line реєстрацію.

Бажаючі мають можливість призначити індивідуальну зустріч з керівником обраної МВА-програми, щоб поспілкуватися про навчання в kmbs. З організацією зустрічі допоможе Оксана Даутова: do@kmbs.com.ua, (067) 360-33-11.

В разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, (044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
02.12.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!