Вручення дипломів у kmbs – 2013

28 червня у kmbs відбулось особливе свято – Конвокація (вручення дипломів)

Вручення дипломів у kmbs – 2013

Дипломи МВА отримали 69 випускників. Випуск 2013 року став найбільшим за всі 14 років існування школи. 

Розпочався день з проведення інтегрованого інтелектуального заняття “Класична музика та джаз: пошук істини”, за участі львівського джаз-бенду "Shokolad" та квінтету "Київські солісти", на якому учасники МВА програм kmbs занурились у глибокий світ музики.

Урочиста церемонія конвокації - багаторічна традиція Києво-Могилянської Академії. Вона відбувається за участі президента Академії Сергія Квіта та почесного президента В’ячеслава Брюховецького. Дипломи випускникам вручив Олександр Саврук, декан kmbs. Церемонія завершилась традиційним підкиданням бонетів. 

Нововведення випуску цього року - особлива відзнака декана “Прорив-2013”. Автори найпотужніших дипломних проектів отримали скульптури, що зображують Людину-Творця, яка символізує процес розвитку та вдосконалення особистості протягом життя.

Відзнаку отримали Синявський Максим (Master in Business and Finance), Карачевцев Сергій та Дмитро Ієвлєв (Executive MBA), Наталія Жеваго та Наталія Єремєєва (Presidents’ MBA), Дарія Горніцька (Master in Business Leadership). 

Освіта.ua
04.07.2013