kmbs продовжує навчати майбутніх лідерів ДТЕК

kmbs продовжує співпрацю з ДТЕК, найбільшою приватною енергетичною компанією України, по навчанню її управлінців та спеціалістів в Академії ДТЕК

kmbs продовжує навчати майбутніх лідерів ДТЕК

Академія ДТЕК - корпоративний університет, задачею якого є виховання лідерського потенціалу в компанії. В університеті діє чотири освітніх програми: «Наступник» - курс для кадрового резерву, «Інтегратор» - для потенційних директорів інтегрованих підприємств ДТЕК, «Енергія Знань» - MBA для менеджерів середньої ланки, та «Енергія Лідера» - для топ-менеджерів.

Академія ДТЕК має два основних інтелектуальних провайдери. В Україні – це Києво-Могилянська Бізнес Школа, у світі - до 2012 року була Лондонська бізнес-школа (London business school), з 2013 року - бізнес-школа INSEAD.

Корпоративна програма “Енергія знань” - корпоративний MBA, створений Києво-Могилянською Бізнес Школою спеціально для ДТЕК, націлена на розкриття управлінського потенціалу, підготовку професіоналів, готових будувати та розвивати динамічні компанії. Викладацький склад - професори kmbs, директори ДТЕК та запрошені іноземні лектори. Програма складається з шести модулів: економічне та промислове середовище, бізнес-стратегії, фінансовий аналіз та фінансовий менеджмент, маркетинг, операційний менеджмент, організаційне управління.

На сьогодні, спільно з kmbs, Академія випустила шість груп, загальною кількістю 300 осіб. У червні цього року почали навчання ще три групи кількістю, приблизно, 200 учасників.

ДТЕК - енергетичний підрозділ System Capital Management, найбільшої бізнес-групи України, який є вертикальною інтеграцією підприємств, що створюють виробничий ланцюжок від видобутку та збагачення вугілля до генерації та дистрибуції електроенергії. Підприємства ДТЕК і Корпоративний центр, на яких працюють близько 147 тис. осіб, знаходяться в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях, Криму, м. Київ та Ростовській області Росії. ДТЕК — найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України.

Освіта.ua
02.07.2013