Програма підготовки до АССА DipIFR російською мовою

2 березня 2013 року в Міжнародній бізнес-школі «NIKLAND» стартує програма «АССА ДипИФР-рус.»

Програма підготовки до АССА DipIFR російською мовою

Диплом з міжнародної фінансової звітності (Diploma in the International Financial Reporting - DipIFR) – це кваліфікація заснована Асоціацією сертифікованих присяжних бухгалтерів (ACCA). ACCA є міжнародною професійною організацією, що має дійсних членів, а також студентів у 170 країнах світу.

Більш ніж столітня історія успішної діяльності зробила Асоціацію світовим лідером у галузі підготовки та кваліфікаційної атестації фахівців, забезпечивши виключно високу репутацію і визнання роботодавців у всьому світі.

Метою програми з міжнародної фінансової звітності DipIFR є вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності, ідей і принципів, що лежать в їх основі, а також отримання слухачами навичок практичного застосування стандартів при роботі на міжнародному ринку.

Вивчення програми DipIFR передбачає наявність у слухачів певного рівня професійної бухгалтерської освіти або відповідного практичного досвіду роботи.

Цільова аудиторія: для професійних бухгалтерів, аудиторів і фінансових фахівців, що бажають освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) і стати фахівцями, акредитованими Асоціацією сертифікованих присяжних бухгалтерів (АССА).

В ході навчання слухачі:

  • освоять міжнародні стандарти та принципи складання міжнародної фінансової звітності;
  • навчаться застосовувати міжнародні бухгалтерські стандарти, а також міжнародні стандарти фінансової звітності на практиці;
  • навчаться складати фінансову звітність відповідно до міжнародних бухгалтерських стандартів, міжнародних стандартів фінансової звітності, а також інших нормативних актів Комітету з інтерпретації міжнародної фінансової звітності;
  • навчаться складати консолідовану фінансову звітність, включаючи дочірні підприємства, підприємства з пайовою участю та спільні підприємства.

Після проходження програми кандидати зможуть зареєструватися для складання кваліфікаційного іспиту DipIFR російською мовою.

Терміни навчання: 2 березня - 1 червня 2013 року.

Більш детальна інформація: http://www.nikland.com.ua/ru/certification-program/acca/

Консультації за телефонами: (044) 461-97-27, 331-44-83 або info@nikland.com.ua

Освіта.ua
28.02.2013