Керівником вишу не зможуть стати корупціонери

Уряд підтримав зміни до законодавства щодо обмежень обрання керівника вишу

Керівником вишу не зможуть стати корупціонери

Кабінет Міністрів підтримав зміни до законодавства щодо обмежень під час обрання на посаду керівника закладу вищої освіти.

Зокрема, йдеться про неможливість обрання на посаду керівника вишу особи, що піддавалася адміністративному стягненню за правопорушення, пов’язане з корупцією.

У разі схвалення законопроєкту, відповідне обмеження діятиме протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили.

Освіта.ua
31.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгений Гаев
Ой-йо-йой! Шкарлет звільнив ректора НАУ Ісаєнка за надуманими підставами, симулював ніби-то вибори забудовника-корупціонера проФФесора Луцького (про його фальшиву докт.дис. я особисто повідомляв МОНу), який за діяльність смотрящего від Януковича за київською Лук"янівською Радою має бути люстрованим (МінЮст з цим погодився) -- і нічого, і нічого, і нічого!!!
Валентина
Чого не зможе? А хто йому завадить? Обмеження на 1 рік)) Ви ще допишіть ,що в куток поставите за корупцію) Можете пальцем посварити "ну-ну-ну". Оце така серйозна боротьба в нашій країні з корупцією) )
Невмержицькка
Немає дня щоб якийсь Змі не «наіхав» на керівника внз- феодали, відставахи, корупціонери…. А причина- зе- реформаторів у вишах ігнорують, просто бачать наскрізь. Не дають гришинам, бабакам, піпам, совсунам , шкарлетам грабити університети. От і лементує ця братія про корупцію…
За-раза
Дурня! Коли антикорупцію очолює корупціонер, то про яку боротьбу з корупцією може бути мова!
123
Без реальної реформи - це все окозамилювання. Механізм боротьби дуже простий. Заборона обіймати будь-яку посаду більше 5 років. Не зважаючи на перейменування закладів, кафедр, зміну прізвища. Треба навіть брати відбитки пальців чи тест ДНК в усіх тих, хто хоче займати керівні посади, щоб вони знову не дорвалися до влади. 5 років - це максимум, який можна дозволити обіймати керівні посади в країні, що просякнута корупцією. Тоді до влади будуть приходити ті, які готові щось зробити для людей, а не тільки для себе.
Концепт
Для 123: Логіка нікчемна. Вчителя і лікаря через пять років треба розстрілювати???? Для ректора треба багато дутися і працювати… Бабаки не пройдуть! Люди! Не меліть дурню, які відбитки пальців? Це що в тюрмі? Іще - рефрми - це руйнація. Треба порядок і честь тримати!!
Коментувати
399
Йдеться про неможливість обрання на посаду керівника вишу особи, що піддавалася адміністративному стягненню за правопорушення, пов’язане з корупцією. А В УКРАЇНІ ТАКІ Є?
Іван
Для 399: поіхав у відрядження , не погодив з мон- корупціонер.
Коментувати
Монтеск’є
Дійсно, що якась база, в центрі міст , із землею залишилась в університетах, бо пту і школи вже почистили. Тому і травлять без спочину всіх підряд ректорів. Є вже і проект закону, де планується в рази скоротити вузи, ректорів ставити з вулиці без ступенів і навіть стажу . Про це обмовилась депутка Гришина на Уп . Тож весь цей «булінг» має на меті Великий Грабіж. Але ж хто не знає чим це кінчться, у світі з університетами не граються…
Лось
Для Монтеск’є: безграмотні дорвалися до влади,тож все топчуть! Бабаку папа зліпив дохторську і він ініціює і ініціює дурості
Коментувати
Котик Віра
А чому не ведеться мова про директора театру чи головлікаря, керівника музею чи нні , директора ліцею чи коледжу, не кажу про міліцію чи прокуратуру, судів?!!! Там все - okey!! Цей цілеспрямований булінг владці розпочали, щоб зламати супротив частини( не всіх) ректорів відвертому руйнуванню вищоі освіти. Ще є неприкрите бажання подеребанить іх базу. Очумілі нардепи- бабаківці , совсуни на чолі походу!!! Масовий переізд студентів у європейські внз показав , що вони добре адаптуються, мають знання. Програємо ми по стану бази! Тож мусимо боротись!!
Евгений Гаев
Для Котик Віра: ТОМУ ЩО виші забезпечують чистоту "крови" всього державного організму! Готую публікацію з цього приводу. https://osvita.ua/ -- Вас зацікавить?
Коментувати