МОН впровадить реформи для порятунку вищої освіти

МОН реалізовуватиме комплекс реформ, спрямованих на порятунок вищої освіти

МОН впровадить реформи для порятунку вищої освіти

Міністерство освіти і науки реалізовуватиме комплекс реформ, спрямованих на порятунок вищої освіти.

Про це сказав міністр освіти  і науки Оксен Лісовий під час призначення на посаду у Верховній Раді.

За його словами, Україна у будь-якому випадку стикнеться з проблемою якості вищої освіти.

«Вуз, вища освіта. Ми будемо мати проблему, хочемо ми цього чи не хочемо. Якщо ми зараз не почнемо вживати заходи щодо підвищення якості вищої освіти, ми просто втратимо її, вона посиплеться сама по собі. Тому комплекс реформ, спрямованих на порятунок вищої освіти, - це один із наших пріоритетів», – зауважив міністр.

Освіта.ua
22.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
NSTA
Все до нової програми навчання можна замовити на сайті Навчальний Стандарт nsta.com.ua
Той, хто бачить
Що можна очікувати від людини, яка 19 років очолювала МАН - фіктивну, абсолютно непотрібну і максимально корумповану структуру? звідки взагалі взялася ці кандидатура? Яка його програма? Перші його заяви вселили непозбувний песимізм. Знову те ж саме. А прагнення "врятувати вищу освіту" взагалі реально налякало.
Ангелінна Миколаївна
Може хто знає, то підкажіть - ДЕ ПРОЧИТАТИ ПРОГРАМУ нового міністра освіти. Загальні фрази всі вміють говорити. Це безвідповідально, бо людина на такій посаді має бути відповідальною і нести відповідальність за свої дії або свою бездіяльність. Інакше виходить як у тих московитів, які пішли вмирати незнамо за що, бо так наказали зверху. Що конкретно збирається робити в кріслі міністра ця новопризначена особа? Кататися чи крутитися? Де його програма дій на конкретний період часу? Де його план руху хоча б на квартал, а потім і на рік? Де зрозуміла програма на перспективу? Як він збирається досягти цілі, яка не визначена і не доведена для людського розуміння. Лише один напрямок і той нам не ясний. Може він спрямує освіту України вслід за руським кораблем? Як це контролювати, коли немає а ні напрямку, а ні програми? Чи може "и так сойдет" і "какая разница". Чому у мінцифрі знають куди йдуть, в міносвіти пливуть куди винесе?
Космина
Для Ангелінна Миколаївна: нічого він , блажений, не знає і не зробить. Зіц - голова?!
Роман
Для Ангелінна Миколаївна: Та Ви не хвилюйтеся так - у мінцифрі теж пливуть куди винесе ;) Чи мо’ Ви десь бачили програму Федорова? От Федорова розхвалюють за "Дію", а там же за тим же принципом: вийшло - обновили версію і сказали , що, мовляв, ми ось тут чого досягли, а не вийшло, то тихенько промовчали, мовляв. не дуже то й хотілося... Чи мо’ у нашого уряду взагалі коли-небудь була така програма?
Коментувати
Софія
І тут під гаслом "Врятувати вищу освіту" ВОНИ взяли свої лопати і остаточно ЇЇ закопали. От так і буде, як і все що робиться в наших міністерствах. Браво.
Ольга
Для Дмитра: звідки стільки злоби? Вас образили вчителі? Щодо заяви міністра, то у нас постійно реформують освіту, а стає тільки гірше. Які ще диво-зміни нам запропонують?
Дмитро
Єдиним порятунком для всієї освітньої системи, стане вигнати вчителів похилого віку, і познімати всі надбавки із заробітної плати, всім вчителям загалом. Від сивого до паршивого. Сидять, держиморди, і тільки жаліються як все погано, і як їм важко через низьку заробітню поату, але ні один не пішов і не написав заяву на звільнення! Їдьте в сусідні країни, на полуничку чи яблучка, хапуги кляті, і ніяких реформ не треба.
129
Для Дмитро: ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ +++
Пенсіонер
Для Дмитра: А також і для 129: Я пішов і написав! Бо дістала низька зарплата, учні-імбецили, дурнуваті "яжемами", батьки-ідіоти і директор, який ні разу не захистив від таких. Чуєте, ви і подібні вам: ви ніхто! ви ІДІОТИ! Зате я тепер маю чистий спокій! Я отримую пенсію, але маю можливість заробити ще 4-5 пенсій на місяць. Я тепер репетитор, до якого такі ідіоти, як ви, стоять в черзі на рік наперед, щоб записатися на репетитоство до ЗНО! ХА-ХА-ХА! Платіть тепер гроші, якщо не можете заставити своїх чад отримувати знання безкоштовно у школі! Я з шкіри все життя ліз, щоб навчити якнайкраще, заставляв вчитися, а що отримував взамін в останні роки від таких, як ви, батьків, і ваших дітей-брехунів??? А тепер платіть по повній програмі! Не хотіли безкоштовно -- вчіть за гроші! Я завжди дуже відповідально ставився до своєї роботи! І нормальні учні і батьки це завжди цінували. А ви -- ще раз: ви ІДІОТИ! УДАЧІ!
Олег
Для дмитро. Порятунком буде те, щоб таких "дибілів" як ти, чи твоїх дітей перевести на платну форму навчання! Тоді заспіваєш по іншому! Привикло, що держава платить за освітні послуги, а вон тільки брудом вчителя обливає!
Коментувати
Гленарван
А може краще її взагалі не чіпати. Бо з цими реформами вона ледь жевріє. Довели до того, що викладач замість того, щоб викладати, тільки і знає, як заповнювати папірці про одне і те ж по декілька разів. Кількість годин на навчальні види роботи зменшується, а, отже, їх точно якісно роб щоити не будеш. Зате всяких навколоблудних робіт все більше
Клендій , Тернопіль
Ох і глибина! Прямо бомба !! Оксен буде рятувати вишку? Бо вона посипеться… Куди ?? Чим?? У бібліотекаря , тренера по фехту є рецепти ? Поплавський надав чи Стасік Довгий? А може вумний Єгорка Стидний? Спєци сильні. Ніц сказать.