Кращі виші хочуть отримати кращих вступників, – проректор KSE

Поріг НМТ є замалим для того, щоб визначити вступників, які не можуть опанувати програму

Кращі виші хочуть отримати кращих вступників, – проректор KSE

Поріг тесту НМТ, що цього року дорівнюватиме 10% від максимальної кількості балів за виконання кожного із предметних блоків мультитесту, є замалим для того, щоб визначити тих вступників, які не зможуть опанувати програму вищої освіти.

Про це у своєму дописі щодо суспільної дискусії про модель та форму проведення вступної кампанії написав віцепрезидент з бакалаврських програм Kyiv School of Economics, ексзаступник міністра освіти й науки Єгор Стадний.

«Наскільки я розумію, у цьому році поріг склав / не склав буде 10% від максимальної кількості балів. Тобто нижче цього порогу не можна буде подавати документи на вступній. Цей поріг в усі попередні роки був вищий. І навіть тоді фахівці відзначали, що він замалий для того, щоб відсікти тих, хто не може опанувати програму вищої освіти», – зазначає проректор Київської школи економіки.

Окрім того, він зауважив, що поріг «склав / не склав» зазвичай визначають після тестування, на основі аналізу результатів учасників.

«Як проректор Київської школи економіки скажу, що нас не влаштовує рівень 10%. Минулої кампанії ми ставили свій внутрішній поріг, який дорівнював 30%. Практика показала, що і цього замало, тому на цю вступну будемо розглядати варіанти 50-60% – ще думаємо. Це лише для того, щоб мати змогу подати документи, ще не факт що конкурс людина пройде. Ми це робимо, бо хочемо, щоб усі наші студенти мали необхідний рівень, комфортне навчання, та викладачі справді мали змогу дати знання та вміння», – наголосив Стадний.

Також він зауважив, що всі студенти та усі викладачі мають бути зацікавлені в тому, щоб в університети не вступали ті, хто просто через свій низький рівень знань та вмінь не здатний опанувати програму.

«Такі люди зазвичай не вчаться, інколи перешкоджають навчанню інших студентів, створюють непомірне навантаження на викладачів», – написав проректор Київської школи економіки.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
30.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
NikT
"Поїхав, а не лишився - зрадник, Лишився, але не служиш - зрадник, Служиш, але не на нулі - зрадник, На нулі, але не загинув - зрадник, Загинув, але відмовився від донорства - тим паче зрадник." Итого- вы нужны заморским властям только необразованными, и предпочтительно дохлыми.
мати студента
Чим ті хто виїхав за кордон чи перебуває закордоном відрізняється від решти чоловіків? Вони вища раса? Чи вони не такі як решта українці? Влада заявила про можливість початку 4 етапу мобілізації, це всі підряд на забій. Бо хворі довше місяця на війні не проживають. Факт лишається фактом. В той час багато здорових людей повтікали закордон, перебувають до війни закордоном, повиїжджали в інші регіони і там притаїлися. Якщо владі не підсилу навести порядок. Тоді для чого воювати далі ? Ясно що хворі люди , які потребують постійного прийому ліків, чи обстеження в лікарнях вони не можуть тікати! Виходить їх влада хоче вибити щоб прикрити усіх решта. А далі різко виросте потреба у студентах. І ними так само будуть прикривати решта. На мою думку, як матері, перед війною усі мають бути одинакові. І багачі , і бідні. Влада заявила, що хворих на передову відправляти не будуть, але за словами юриста у законах цього ніде не записано. Це слова, яким ніхто не вірить.
Nax
Для мати студента: Глобальна повістка Гейц-Швабів жерти комах та ГМО, бути безграмотними аборигенами, плутатись в гендерах та орієнтації, відповідати соціальним статусам, славити пeдофілію як дар Природи і аборти як благо голодаючим, дозволяти колоти експериментальні засоби та просто існувати за підписку як худоба, а ви про якісь проблеми із непотрібом.
NikT
Для Nax: Да ладно, такими темпами наивные раньше сгинут, ибо неестественный отбор.
Коментувати