Розпочато переведення деяких категорій студентів на бюджет

У першому пакеті передбачено переведення на місця державного замовлення 1003 студентів

Розпочато переведення деяких категорій студентів на бюджет

Заклади вищої освіти розпочали процес переведення окремих категорій студентів-контрактників на бюджет.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, переведення розпочали зі студентів, які навчаються у 13 українських вишах.

«У першому пакеті доручень державного замовника закладам освіти передбачено переведення на місця державного замовлення 1003 студенти. Вони навчаються у 4 київських, 3 харківських, 2 сумських, по одному в дніпровському, львівському, одеському та чернівецькому закладах вищої освіти», – зазначив Шкарлет.

Серед першої тисячі студентів – 29 дітей загиблих захисників України, 27 учасників бойових дій, 1 особа з інвалідністю внаслідок війни, 247 дітей учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни та 699 жителів особливо небезпечних територій.

Нині державні замовники завершують доопрацьовувати дані про здобувачів освіти, які подали підтвердні документи, та наявні місця державного замовлення.

Також міністр звернув увагу, що відповідно до принципів адресного розміщення державного замовлення місця для переведення на бюджет надаються конкретним здобувачам освіти.

В окремих випадках здобувачам можуть запропонувати змінити заклад вищої освіти, спеціальність або форму здобуття освіти, якщо в межах чинного законодавства зміна джерела фінансування у тому місці, де вони навчаються, є неможливою.

«Загалом плануємо перевести на бюджетні місця до кінця року усіх здобувачів, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року», – наголосив міністр.

Освіта.ua
24.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів