Студент КПІ Ігор Клименко став кращим студентом світу

Ігор Клименко отримав титул найкращого студента світу за розробку квадрокоптерного міношукача

Студент КПІ Ігор Клименко став кращим студентом світу

Студент фізико-математичного факультету КПІ ім. Сікорського Ігор Клименко став переможцем всесвітньої студентської премії The Chegg.org Global Student Prize.

Про це повідомили організатори премії.

Так, 17-річний студент отримав титул найкращого студента світу та дочірню нагороду в розмірі 100 тисяч доларів США від Global Teacher Prize як студент, який справив реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і суспільство.

Премія присуджена Ігореві Клименку за розробку квадрокоптерного міношукача.

«Останні два роки він активно працював над своїм останнім дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке успішно презентував на численних конкурсах та виставках: був фіналістом Х Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ», отримав золоту медаль у молодшій категорії на Малайзійській 21-й технологічній виставці (MTE) 2022. Ця нагорода була особливо важливою для Ігоря, оскільки дозволила йому успішно представити свої дослідження світові», – зазначають організатори премії.

Наразі Ігор розробив два робочих прототипи свого пристрою і зараз працює з інвесторами та різними організаціями для швидкого впровадження в реальних умовах, щоб допомогти зменшити кількість жертв вибухових пристроїв і почати відбудову України.

Він отримав від України два офіційні патенти на свій пристрій і співпрацює зі ЗМІ, щоб підвищити обізнаність серед багатьох військових і цивільних сторін, які прагнуть негайно використовувати його.

Зараз Ігор бере участь у бізнес-інкубаторі UF Startup School Beginner 2022 і незабаром планує підписати з цією організацією угоду про співпрацю.

Освіта.ua
21.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів