Студенти з ТОТ зможуть перевестися на бюджет

Студенти-контрактники з ТОТ отримають можливість перевестися на бюджетне навчання

Студенти з ТОТ зможуть перевестися на бюджет

Студентам з-поміж внутрішньо переміщених осіб і тих, хто проживає на особливо небезпечних територіях, держава надасть можливість перевестися на навчання за кошти держбюджету.

Про це повідомили у  Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, з посиланням на проєкт відповідного рішення Кабінету Міністрів.

Зокрема, йдеться про студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які були зараховані до закладів у минулих роках на комерційні місця.

Також можливість перевестися на навчання за кошти держбюджету планується розширити на тих студентів, які вимушено залишаються на тимчасово окупованих територіях.

Проєкт урядового рішення розроблений Міністерством освіти і науки з урахуванням пропозицій Мінреінтеграції. Документ буде розглянутий Кабінетом Міністрів.

Освіта.ua
08.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
Ну, і потрібно мати на увазі, що виділення додаткових бюджетних місць призведе до необхідності збільшення стипендіального фонду. Це, якщо рішення приймати обдумано. Чи це зрозуміють пізніше і щоб не паритися, знову зменшать відсоток степедіатів, які отримують академічну (за успіхи в навчанні)? Хоча по суті пропонують створити додаткові соціальні бюджетні місця. Тоді цим бюджетникам варто платити соціальну стипендію.
Галина
Для Якось так: немає нічого про збільшення замовлення. Просто їх будуть переводити як пільговиків на вільні бюджетні місця, якщо такі будуть
Коментувати
Якось так
Цікаво, така можливість переведення на бюджет буде реалізовано в межах наявних вакантних місць бюджетників чи виділять додаткові бюджетні місця для всіх студентів контрактників цих категорій?
Наталія
Для Якось так: Також дуже цікавить це питання. Бо вільних бюджетних місць звичайно немає. Тому це може лишитися просто гучною заявою Мінреінтеграції. Хоча ініціатива дуже потрібна і нагальна!
Коментувати