В Україні відокремлять профтехнічну й середню освіту

Українці матимуть право здобувати професію без одночасного здобуття повної загальної середньої освіти

В Україні відокремлять профтехнічну й середню освіту

Українці отримають право здобувати робітничу професію без одночасного здобуття повної загальної середньої освіти у профтехах.

Таку норму запропонували народні депутати у законопроєкті №7293, ухваленому в першому читанні.

Згідно з запропонованою редакцією закону, особи мають право здобувати професійну (професійно-технічну) освіту без одночасного здобуття повної загальної середньої освіти.

Передбачається, що українці зможуть здобути середню освіту безоплатно в будь-який інший час впродовж життя за будь-якою формою здобуття освіти.

Освіта.ua
24.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Через Дію навчалась такой професії Цифрового Журналіста, але шукаю і знайти не можливо, Психолог також не можливо знайти.
Василь Шминдрук
Це основне завдання, яке потрібно було вирішити ще років 30 назад, щоб розпочати реформу професійної освіти. Про таку необхідність я трубив безліч разів і на всіх перехрестях, тому здається, що мене почули. Бо десятиліттями навчальний процес в системі ПТО нагадував тенденцію, як у поемі Пушкіна (далі мовою оригіналу): «Мы все учились понемногу Чему-нибудь и как-нибудь, Так воспитаньем, слава богу, У нас немудрено блеснуть». Чиновникам від освіти дуже хотілось, щоб із майбутнього робітника вийшов і швець, і жнець, і на дудці гравець. Але в реальності, усе було навпаки. Маю надію, що крига скресне.
антибот
Правильно, варто би ще скасувати обов’язковість ПОВНОЇ загальної середньої освіти (10-11, а відтепер ще й 12 класів), залишивши тільки базову.
399
В Україні відокремлять профтехнічну й середню освіту. Правильно, бо це була пародія на середню освіту, марна трата коштів і нервів учителів без будь-якого позитивного результату.