Виші платитимуть зарплату своїм співробітникам

Уряд ухвалив рішення, що дозволить здійснювати виплати заробітної плати у вишах

Виші платитимуть зарплату своїм співробітникам

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, що дозволить максимально чітко здійснювати виплати заробітної плати працівникам закладів вищої освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з посиланням на відповідну урядову постанову.

Зокрема, Кабінетом Міністром України ухвалена постанову «Про призупинення у 2022 році дії  деяких постанов Кабінету Міністрів України» для впорядкування фінансування закладів вищої освіти в умовах воєнного стану.

«Прийняття такого рішення дозволяє в умовах воєнного стану максимально чітко здійснювати виплати заробітної плати та комунальних послуг», – зазначив Шкарлет.

Документ призупиняє до 31 грудня 2022 року дію двох постанов Кабінету Міністрів України: від 3 березня 2020 року №191 «Деякі питання запровадження індикативної собівартості» та від 24 грудня 2019 року №1146 «Про розподіл видатків державного бюджету між закладами вищої освіти на основі показників їх освітньої, наукової та міжнародної діяльності».

Освіта.ua
14.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инга
Постанову ухвалили але заробітньої плати вчасно не надають. Станом на 06.09.2022 у вищому навчальному закладі ні одному працівнику не нарахували заробітню плату.За які кошти їсти платити за комунальні послуги, оплачувати"обіцянками від роботодавців що Казначейство затримує зарплату"???
Економіст
Для Инга: тобто станом на 06.09.2022 не нарахували заробітну плату? За який місяць? За серпень мали нарахувати ще в серпні. Ви у серпні працювали? Якщо кажуть, що затримує казначейство, то значить заробітна плата нарахована і поставлена на зобов’язання в казначействі. Може все ж не виплачена? Це інша річ. По казначейству дійсно зараз затримки платежів оскільки немає "живих коштів". В першу чергу оплачуються військові платежі, і то не всі, бо не вистачає коштів.
Коментувати
Таня
Університет змушує оплатити навчання за весь семестр. ПІД ЧАС ВІЙНИ. У людей грошей немає на звичайне життя, а тут я повинна оплатити ВЕСЬ семестр одразу?! Дякую КУК(це якщо хтось не зрозумів САРКАЗМ). Тепер я розумію чому так хотіла піти з цього університету! Але як тут підеш, якщо тоді прийдеться оплатити ще один семестр„безплатного навчання“. Ненавиджу цей універ. Якщо хтось хотів вступати у КУК краще не псуйте собі життя і оберіть щось Нормальне, а не університет у якому щоб залишитися в гуртожитку потрібно місяць бігати за Поплавським і випрошувати к нього ну будь-ласка, я згодна жити у кімнаті з 6-8 людьми, а так якщо хтось не знає там мінімум у кімнатах 6 людей ну не враховуючи тараканів та клопів) Майже все зламане і старе(це м’яко сказано). Ну головне, що наш ректор, чи хто він там, їздить на майбаху, правда?