В Україні здобуває вищу освіту понад мільйон студентів

Порівняно зі станом на 1 жовтня 2020 року кількість студентів зменшилася майже на 37 тисяч

В Україні здобуває вищу освіту понад мільйон студентів

Станом на 1 жовтня 2021 року в Україні налічувався понад один мільйон здобувачів вищої освіти ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр».

Про це йдеться у щорічному звіті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за 2021 рік.

Згідно зі звітом, за один рік (порівняно зі станом на 1 жовтня 2020 року) кількість студентів зменшилася на 3,5 %, тобто майже на 37 тисяч осіб.

Переважна більшість студентів здобуває вищу освіту на рівні «бакалавр» – майже 720 тисяч осіб.

Другим за чисельністю здобувачів є ступінь магістра – понад 300 тисяч осіб.

Ступінь «молодший бакалавр» у 2021/22 навчальному році здобуває понад 3, 5 тисячі осіб.

У НАЗЯВО відмітили, що порівняно з минулим роком відбулося різке зменшення кількості здобувачів ступеня «спеціаліст» – до 2,7 тисяч осіб. Цей факт зумовлений фактичним зникненням самого ступеня (рік тому кількість таких здобувачів становила майже 14 тисяч).

Також у НАЗЯВО поінформували, що за рахунок державного чи місцевого бюджетів вищу освіту здобувають трохи більше третини студентів (36 %). Порівняно з минулим роком баланс бюджетників та контрактників залишився практично незмінним.

ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗІ ЗВІТОМ

Освіта.ua
22.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Не 20% випускників мають стати студентами, а всі !00%. Це гарантія, що урожай на полях Великобританії, Польщі, Німеччини буде зібраний.
Шева
Грантоіди нічим не кращі путіна . За іх лекалами винищують економіку, освіту Украіни!! Вони проти народу, під суд!!
xyz
А якже путоноїд переживає за освіту в Україні. Щось не віриться.
Хотабич
Ще 15 років назад в Украіні навчалося 2,3 млн студентів. Нині- 1 млн !!! Оце результат реформ , гратоідськоі політики… Нині знищують магістратуру!
989
Для Хотабич: нині працювати доводиться з тими, хто в складі 2,3 млн. отримував вищу освіту. Особливо на контракті. Це просто жах. люди, які років 30-25 тому в кращу випадку могли на рівень технікуму претендувати, позакінчували за гроші магістратури. Не можна таких тупарів взагалі близько до вишів підпускати. ПТУ і досить.
Шева
Дурік, розраховуємось знищенням школи і університетів на Сході, на Донбасі!Бо неграмотним Путін мозги полоще… Хай вчаться діти, хай шанують Украіну! А трикляті, продажні соросята дуйте в за хазяями в Польщу!Ви не кращі за рашку!
Коментувати