Викладачів запрошують пройти курс з антикорупції

Опрацювавши теми курсу, педагоги зможуть популяризувати ідеї доброчесності у власних колах

Викладачів запрошують пройти курс з антикорупції

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції пропонує викладачам закладів вищої освіти пройти онлайн-курс «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики».

За словами авторів курсу, він розрахований насамперед на викладачів, але лише цією цільовою групою не обмежується.

«Пройшовши всі теми, педагоги зможуть популяризувати ідеї доброчесності у власних колах. Так спрацює принцип пазла: із маленьких частин (дотримання принципів справедливості та взаємоповаги, залучення всіх учасників навчального процесу до формування спільних правил взаємодії) складеться єдине прозоре освітнє середовище в Україні», – наголосили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

В Офісі доброчесності НАЗК переконані, що атмосфера доброчесності в закладах вищої освіти гарантує студентам комфортне навчання, а викладачам – сприятливий робочий клімат.

Курс побудований у вигляді електронного підручника, до якого увійшли 6 тем. Кожна тема містить відеоурок, інтерактивні завдання та додаткові матеріали для поглиблення здобутих знань.

Після реєстрації учасники курсу отримають доступ до електронного підручника. Переглядати відеоуроки та виконувати завдання до них можна будь-коли та в будь-якому місці з доступом до інтернету.

Наприкінці курсу учасникам буде запропоновано пройти невелике тестування, після успішного складання якого кожен отримає сертифікат про проходження навчання.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
01.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Чому депутатам не пропонують? Це ж виявляється так просто... вони ж курсів не пройшли, ось в чому проблема!!!
пані Евеліна
Для Олександр: Безнадійно, необмежена влада і війна лише проявляє гнилу сутність. Це було задовго до того як вони стали нікчемними функціонерами.
Коментувати
Ментавр
Кто не прошёл - коррупционер! А чтобы успешно сдать, поклонники свободной земли платят сотку зелёных франклинов наликом с каждого, еврогейцы - в эквиваленте евро, а для колониальных любителей можно в фунтах стерлингах. Хотя принимают мелкие мультипаспортные уродцы, так что холопы скидывайтесь хоть тугриками, но много.
Випускник
Що вони в тому офісі курять? Пройшов курс і став доброчесним? Чи це імітація роботи, знайомити викладачів вишів з тими речами, які навіть учні початкових класів розуміють?
Лебідь
Ось приклад освоєння сотень тисяч грантоідних грошей!! Курси доброчесності…. За кого нас сприймають ???
Доброчесність
Навчання з доброчесності, ви це серйозно??? Сертифікат з доброчесності! Послухав лекцію і став доброчесним, а сертифікат це підтверджує. Зовсім як продаж індульгенції.