Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових робіт

Конкурс спрямований на посилення наукового інтересу до подій Революції Гідності

Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових робіт

Студентів та курсантів запрошують взяти участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.

Конкурс спрямований на посилення наукового інтересу до подій Революції Гідності, критичного переосмислення новітньої історії України та популяризації уроків, досвіду і цінностей Майдану серед молоді.

Узяти участь у конкурсі можуть як окремі студенти (або курсанти), так і авторські колективи (до двох осіб).

Потенційні учасники мають бути студентом або студенткою 2-4 курсу будь-якого закладу вищої освіти, курсантом або навчатися в магістратурі чи аспірантурі на будь-якій спеціальності.

До участі приймаються наукові дослідження, пов’язані з темою Революції Гідності та Майдану в історичному, політичному, культурному чи соціальному аспектах.

Конкурс відбуватиметься у два етапи. Після відбору конкурсним журі учасники, які отримають прохідний бал, мають надіслати роботи до 31 травня 2022 року.

На переможців очікує грошова винагорода у розмірі 15 000 грн – за І місце, 7 000 грн – за II місце та 4 000 грн – за III місце.

Детальніше про конкурс та його умови можна дізнатись за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 28 лютого 2022 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Освіта.ua
26.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абу-Дабі
А навіщо це все, вся оця дурня і морока із недонавчанням, коли можна дотерпіти хоч до 16 років та як сотні інших дівчат виставити на аукціон свою цноту за 100 тисяч доларів або навіть мільйон чи два, якщо симпатична. Все одно любов пройде як фігня, тож навіщо безкоштовно?
Нерогуль
Для Абу-Дабі: Про какие "100 тыс. долларов за девственность" ты бредишь? Дам 200 грн, больше оно не стоит.
Коментувати