Студенти є рушійною силою та драйверами змін, – Шкарлет

Міністр назвав  студентів драйверами змін, адже вони створюють фундамент економічних процесів майбутнього

Студенти є рушійною силою та драйверами змін, – Шкарлет

Студенти є найбільшою рушійною силою та драйверами змін у суспільстві.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет під час візиту до Білоцерківського національного аграрного університету.

За його словами, Міністерство освіти і науки підтримує все, що спрямовано на розвиток молоді.

«Органи студентського самоврядування мають повне право на реалізацію певних ініціатив і власних прагнень. Студенти, ви найбільша рушійна сила та драйвери змін. Саме ви створюєте фундамент економічних процесів майбутнього», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
18.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Jim on
Погоджуюсь із міністром Шкарлетом. Майбутнє держави- в якісній школі та університеті!! Студенти підтримали Президента. Але руйнівна соросівська політика повільно змінюється- вступити до магістерки не можливо!!! Повідміняйте всі оці Єві, Єфдв ... Не ганьбіться! Якщо ні- підтримки не буде!!!
Фіалка
Для Jim on: Це не ця папуга сказала, вона лише задорого повторила те, на що ведуться наївні.
Оксана
Фіалка, птнх!!
не "українець"
Для Оксана: Із чимось конкретно не згодна чи нічого не навчилася, лише завчила жирні гойдалки і так невиразисто до Порошенка в найми хочеш? У нього в роздріб такої безмоз-гої дрібноти як ти. А слова шісток шкарпетов дійсно плагіат ще за часів СССР. І знову державна зрада заслужених повій?
Коментувати
Сод
Корреспондентские вузы благодаря "дистанционке" очное обучение финансово и академически сравняли с заочным - за деньги. Чутко ждём новое поколение дистанционных специалистов, которые дистанционно знают, дистанционно едят, дистанционно срут и дистанционно умирают даже из своей жизни.
Qwerty
А чому частина вишів працює дистанційно, що це за навчання? За що люди платять скажені гроші, щоб дитина сиділа вдома біля компа? Якщо так то зменшуйте плату!!!
ЖЖ
Навіть дірява шкарпетка знає, що жебраки і невігласи нічого не створять корисного, хоча і очевидна брехня навіть дурній скотині приємна.
студент
Чому ж ви стипендії обмежили з 45 до 40 відсотків? У грудневому стипендіальному протоколі студент є, а в січні" найбільша рушійна сила" отримала справжній доказ того, про що сказав Шкарлет
ЖЖ
У панно міністреля-тавтолога мабуть українські слова закінчилися або хоче блиснути старечими пустотами, бо англійською "driver" не лише водій, але й рушійна сила чи ладніше - шестерня.
Коментувати