Онлайн-розмова про доступність і якість вищої освіти

Дискусія про якість вищої освіти відбудеться в рамках онлайнового проєкту EDtalkUA

Онлайн-розмова про доступність і якість вищої освіти

Освітяни, студенти, науковці, батьки та всі, кого цікавлять проблеми української вищої школи, матимуть змогу поспілкуватися в прямому ефірі з керівником секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайлом Винницьким.

Зустріч відбудеться онлайн 1 грудня о 19:00.

Захід пройде в рамках проєкту EDtalkUA – подкасту про освіту від інформаційного ресурсу Освіта.ua.

Гість прямого ефіру – Михайло Винницький. Народжений у Канаді, він побудував успішну кар'єру в бізнесі, а з 2003 року, захистивши дисертацію «Підприємництво в пострадянській Україні» в Кембриджському університеті (Велика Британія), постійно проживає в Україні. Михайло Винницький викладає у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету та Києво-Могилянській академії. Після Революції Гідності був радником міністра освіти і науки України, а також головою Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+.

Ведучі прямого ефіру: креативний директор сайту Освіта.ua Андрій Панченков і викладач Центру україністики Кембриджського університету Андрій Смицнюк.

Під час зустрічі ведучі та гість обговорять актуальні питання вищої освіти, а саме: 

  • як забезпечити рівний доступ до якісної вищої освіти?
  • чи варто змінювати кількість університетів в Україні?
  • які зміни варто зробити, аби покращити фінансування вищої школи?
  • яке майбутнє чекає на Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти?

Розмова відбудеться у формі зустрічі на платформі Zoom і транслюватиметься на сторінці Освіта.ua у Facebook. 

Усі охочі можуть зареєструватися для участі в розмові, щоб поставити свої запитання в режимі реального часу.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дніпро
Якесь нікчемне чмо буде нас навчати якості? Що воно зробило доброго в житті? Що має за душею? Ще преться в міністерство…
Vizavi
Скільки дармоїдів працює у цьому НАЗЯВО?п.Винницький,перечитайте усі дописи та блоги дописувачів цього сайту за два останні роки і Вам зовсім не доведеться витрачати державні кошти на зустріч, від якої буде користі як з козла молока. А вашому агентству я не зичу ніякого майбутнього,звичайний дерибан бюджетних коштів.
XE{YZ!!!
" 2003 року, захистивши дисертацію «Підприємництво в пострадянській Україні» в Кембриджському університеті (Велика Британія)" - это говорит о полной профнепригодности автора. И этот товарищ будет взимать бабло с пришедших дать ему его. Когда бабло не заработанное, а вытянутое из карманов ограниченных людей, то можно его и этому отдать. Не жалко ведь.
Іванович,phd
Головна тема розмови про якість вищоі освіти - зупинити втручання міністерства у внутрішю діяльність університетів: Єві , зно, єфді, атестаціі, акредитаціі, перевірки… І ГОЛОВНЕ- нарешті фінансувати по -людськи!!
реальність
Для Іванович,phd: справа в тому, що НАЗЯВО не на багато краще міністерства, як показала практика акредитацій. Акредитація звелась просто до масованого збирання грошей з університетів і знищення частини людських ресурсів університету, бо тепер ці люди (викладачі) замість того, щоб викладати, займатись наукою, мусять готувати купу папірців для НАЗЯВО, брати участь в дискусіях з експертами НАЗЯВО, які по суті часто не є експертами, а подекуди й самі налякані розмовою з колегами вищіми за фаховим рівнем. НАЗЯВО - це радше нова машина молодої могилянської бюрократії, яка зголодніла по грошах і в боротьбі з старою бюрократією з МОН та під прикриттям цинічних розмов про реформи зробить свій внесок в руйнування залишків вищої освіти.
Коментувати
Луганськ
Панок Вініцький- типовий заробітчанин на украінському освітньому полі. Його поперли з Квітом з могилянки, він препарував в комерційну структуру назявку , підліз під посольство америкосів, преця в міністри…. Це просто ганьба!
реальність
якщо Вінницький успішний бізнесмен, то тоді, будьте відверті, НАЗЯВО - це бізнес проект. Це дійсно бізнес-проект для лопухів з бідної України від приткого канадійця. Вінницький навіть пруткіший за Бкндера й Мавроді - очільника МММ, бо очільник МММ не здогадався свій бізнес завести під державний дах. Бізнес-проект "НАЗЯВО", так само як і МММ за результатами акредитації видає за реальні гроші пусті папірці. Ті папірці подібні за вартістю до акцій МММ, але на відміну від МММ ловкі хлопці з НАЗЯВО гарно прикрились державою і істеричним вереском про реформи :) :) Цей дует Вінницький і Квіт, то сучасна просунута українська версія російського Мавроді2. Вони добре розуміють, що НАЗЯВО-акредитація - то імітація, а їх "експерти" реально не здатні перевірити якість підготовки, а можуть лиш імітувати перегляд папірців від університетів. Але тим не менш, українські Мавроді2 (двоє Мавроді з могилянки), гарно гріють свої масні ручки на бюджетних коштах, які вбога держава видяляє на вищу освіту.