В Україні апробують систему оцінювання профтехів

Інструментарій зовнішнього оцінювання стане основою інституційного аудиту закладів профосвіти

В Україні апробують систему оцінювання профтехів

Державна служба якості освіти розпочала апробацію інструментарію зовнішнього оцінювання закладів професійної та професійно-технічної освіти. 

За словами голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака, на основі даних, отриманих в ході апробації, стане можливим вдосконалення розробленої Службою методики задля формування якісних та об’єктивних висновків і рекомендацій.

«Інструментарій зовнішнього оцінювання стане основою інституційного аудиту закладів профосвіти, який вже сьогодні закладається в межах змін до законодавства у галузі професійної (професійно-технічної) освіти», – повідомив Руслан Гурак.

Процедура апробації оцінювання освітніх і управлінських процесів в закладах відбуватиметься за чотирма напрямами: освітнє середовище закладу, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність та управлінські процеси.

Апробація процедури, методики та інструментів зовнішнього оцінювання освітнього й управлінського процесів відбудеться на базі трьох закладів професійно-технічної освіти, які з власної ініціативи стали пілотними, і триватиме до кінця листопада 2021 року.

Освіта.ua
29.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vizavi
Хто хоче щось зробити-той робить, а хто не хоче діяти-запускає чергову апробацію оцінювання. Хто дасть кошти профтехам,коли вони заплановані на випуск спеціалістів низьких кваліфікаційних розрядів,яких потім потрібно підприємцям доучувати або взагалі переучувати. Але раз створили ДСЯО-вона мусить якось виправдати затрачені на її існування кошти,хоча за ці гроші можна було б дооснастити як мінімум три-чотири профтехи. Товчемо воду у ступі,а масла як не було так не буде!
Кучеренко
А може вже пора давати профтехам обладнання, інструменти, нові книжки, а не запускати чергову бульбашку?