Університети отримали доступ до електронних баз EBSCO

Платформа EBSCO об’єднує бази даних інформації з різних галузей та напрямів досліджень

Університети отримали доступ до електронних баз EBSCO

Майже 200 закладів вищої освіти та наукових установ отримали можливість використовувати безкоштовний доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Платформа EBSCO об’єднує бази даних повнотекстової інформації з різних галузей та напрямів досліджень. Безкоштовний доступ університетів та наукових установ до баз даних буде можливий до грудня 2021 року.

Доступ змогли отримати заклади освіти та наукові установи, які надіслали відповідні заявки до Міністерства освіти і науки.

Докладна інформація про налаштування безкоштовного тестового доступу до баз даних EBSCO доступна на сайті Державної науково-технічної бібліотеки.

У Міністерстві освіти зазначають, що після завершення пробного періоду відомством буде проаналізовано статистику використання електронних ресурсів, яка в подальшому буде врахована при передплаті доступу до електронних баз даних наукової інформації за кошти державного бюджету.

Освіта.ua
07.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Легпром
Не помню за последние три , а может и пять лет ни одного совещания на госуровне о перспективах высшего образования. Ныне все происходит так- создали группу, выделили грант и принимают какую- то «реформу»… Об интересах страны, экономики, бизнеса, обороны не говорится. А поскольку деньги платят извне , то и музыку заказывают не для Украины.
:)
Для Легпром: не повірите, в більшості розвинутих країн також не проводять таких "совещаний". Успіх управління освітою і наукою не від "совещаній". А щодо грошей, то ніхто Вам не забороняє профінансувати таке "совещание" і з важливим виглядом взагалі поговорити про страну, економіку, бізнес, оборону - можна відразу про все на одному, але дооовгому "совещании" :) :)
Коментувати
Завідувачка SA
Дивуюсь новій команді міністра : жодного кроку до підтримки університетів, хоч би краплю автономіі, хоч якась фінансова чи податкова підтримка… Пане Сергію, невже Вам не по силам без сталого правилом поспіху зустрітись із викладачами вузів, не тільки з ректорами. Послухайте вживу завідувачів кафедрами, професорів, молодь…. Іще- команда Ваша НІЯКА, ні до чого не здатна. Ви ідете на багажі Квіта, Гриневіч, Новосад….Часу немає!
реальність
Для Завідувачка SA: Шановна пані Завідувачка, Ви так і не зрозуміли світогляд і рівень культури пана на посаді міністра! Він не добрий цар, щоб вислуховувати Ваші проблеми, він бізнесмен з кучменістану, він знає як та буде заробляти на освіті :) Ви б ще у нього попросили попіклуватись про академічну доброчесність :) :) :)
Коментувати
Степан
Это именно то чего нам не хватало. Спасибо МОН, пожалуйста перенаправьте уже все деньги с образования на доступы университетов к таким базам. Ведь именно все проблемы в образовании из-за того, что у нас не было доступа к EBSCO. Вот у меня в ВУЗе, в библиотеке есть доступ к Скопусу, но вот компьютер один и на windows 95, но єто мелочи, главное есть доступ. Еще раз спасибо.