Виші почали переходити на дистанційне навчання

З 23 вересня заняття в багатьох закладах вищої освіти відбуватимуться дистанційно

Виші почали переходити на дистанційне навчання

На сайтах багатьох українських вишів з’явилися повідомлення про те, що з 23 вересня навчальні заняття для здобувачів вищої освіти відбуватимуться із застосуванням дистанційних технологій.

Відсьогодні працюють онлайн Київський університет ім. Т. Шевченка, Київський економічний університет, Київський лінгвістичний університет. Також перейшли на дистанційну форму навчання Львівський університет ім. І. Франка, Чернівецький університет, Прикарпатський університет, Тернопільський технічний університет, Національний університет «Чернігівський колегіум», Чернігівська політехніка та інші.

Згідно з наказами ректорів, усі заняття за денною і заочною формами навчання мають надалі проводитися відповідно до затверджених розкладів з використанням технологій дистанційного навчання.

Також адміністрації вишів вкотре нагадали директорам інститутів, деканам факультетів і керівникам підрозділів про необхідність посилення роз’яснювальної роботи щодо нагальної необхідності вакцинації від COVID-19.

Освіта.ua
23.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Н
Медиков учмть с помощью дистанционных тезнологий можно на 80 процентов. Разницы почти нет. Кроме лабораторных работ по анатомии. А записывать под диктовку особенности той или иной болезни - ну не смешите. Дале для 1 и 2 курса, кроме анатомии, очных занятмй не нужно. В клинике послушав примитивную лекцию по профилю - идут валындатся по корпусам. Прежде чем писать нужно знать.
Правила
Дурнеє чи малохольне, дійсно хочеш, щоб тебе і рідних по скайпам діагностували та лікували ті, хто не так почув, не те записав, чи бачив лише на малюнках?
Я
А ви думаєте, що студенти на парах гав не ловлять і все слово в слово пишуть? Думаєте, що там кожну пару якась велика практика, що кожну пару прям по людині розрізають, вивчаючи будову? Іменно для цього і є екзамени й інтернатура. Студент, якому лінь і всерівно на навчання, на очному тоже не буде вчитися
Коментувати
Ольга
Вибачте, дорогі батьки за втручання у ваші дискусії, але ви серйозно хочете щоб ваша дитина навчалася очно і приносила цю "заразу" вам? Чи все-таки краще коли воно спокійно вчиться за ноутбуком, в дитини є більш вільно часу? Тим паче онлайн пари легко комбінувати в іншими справами, тобі не потрібно дуже рано вставати та пізно приходи. Просто перед тим як щось казати, спочатку задумайтеся!
Xayc
Первое, мало кто учил детей учиться. Второе, вы от каждого чиха и соплей рвёте и мечетесь, продаёте машину-квартиру на лекарства, заказываете диагностики по скайпу, скупаете аптеки и в агонии закатываете глаза и истерики? Что делали при реальных эпидемиях буквально два года назад? Вот и всё. Даже если верить статистике и постоянно меняющимся заявлениям, "учёные" с 50-х не могут определиться с функцией вирусов и уничтожить хотя бы *о*б*ы*ч*н*ы*й* ОРВИ. Так что пока болеть и выздоравливать вполне естественно. А к чему агрессивные ЭКОНОМИЧЕСКИЕ санкции по всему миру на насильственую подмену ДНК? Явно не из-за мелкого апчхyя. Итак, что же итого будет с поколением стойла на домашнем аресте, не умеющих САМОСТОЯТЕЛЬНО учиться, общаться, выздоравливать и выживать? Да это же корм или тупо скот.
Коментувати
Л.Э.
Первый курс Медицинского ВУЗа в прошлом году прозанимался ОЧНО месяц, в этом году три недели... Как можно ТАК учить медиков????((((
Світлана Вчорашня
Дайте будь ласка чітку відповідь. Якщо викладацький склад вакцинований на 80 % чому університет переходу на дистанційку ?
Олена
Для Світлана Вчорашня: Тому що це дуже дебільно мати в групі близько 25 студентів невакцинованих, а самій бути впецинованій. Нам насрати на твою вакцинацію.
Коментувати
Аноним
Прошу закройте ДИИТ на дистанционное обучение,а то не дают норм учиться дома))))????????????????????
Олег
Взагалі, примусова "процедура" - повне порушення Конституції та базових прав людини. Люди! якщо ви ще люди, чому ви не вірите владі, коли вона каже вам: "Ваші статки зростають, ми робимо класні реформи і т.д.". А коли заговорили про те, що держава піклується про здоров’я своїх громадян, всі повірили. Ви хоч розумієте, що нас ПРОДАЛИ, як овець, яких ведуть на скотоб/ійню ?
Ірина
КПІ, Могилянка, Драгоманова і ін можуть навчатися очно ?! Дискримінація повна !!!!
Марина
Для Ірина: Могилянка навчається дистанційно з першого вересня. Деякі першокурсники були три щасливих рази за вересень в універі, другий курс не був жодного дня з моменту вступу. Яка дискримінація? Наші діти дискриміновані, бо вступаючи на денну форму навчання отримали навіть не заочку Всі універи з початку навчального надали можливість «відчути себе студентом». Могилянка запропонувала екскурсію НАВКОЛО університету То хто кого дискримінує????
Правила
Для Марина: Саме так - очно заочка втридорого.
Коментувати
Вуз
Когда начнут вакцинировать студентов? Вакцинированная профессура банально боится заходить в аудитории, 100% зараза.
Оксана
Для Вуз: у нас в Нубіп вакцинують, записуйтесь вільно.Нікого не примушують, нікому не відмовляють. Лекціі дистанційно, практичні, лабараторки- очно . Порядок.
Дмитро
Для Вуз: задовбало чекати, пішов провакцинувався, хоч і студент.
Правила
Для Вуз: А чому розумна професура боїться, вони ж захищені та застраховані?
Коментувати
Bingo
Колись ми всі були студентами. Люди!!! Чому забирається від наших дітей найкращі студентські роки. Я, мама двох студентів. Я оплатила навчання,Гуртожиток.Ми всі провакцинувались. А зараз мої діти самі мають навчатися,а вчителі будуть сидіти вдома і отримувати зарплату. Що це за дистанційна форма навчання?? Навіщо тоді все оплачувати???
Галина
Для Bingo: Що Ви говорите? Як це діти навчаються самі, а викладачі нічого не роблять. Викладачі під час дистанційного навчання провадять заняття в он-лайн режимі і так само працюють зі студентами як якби сиділи в аудиторії. Якщо у виші, де навчаються ваші діти цього не роблять, то навіщо вони обирали такий виш, та ще й платите за навчання в ньому. Якщо і слід платити за навчання, то лише в найкращих вишах! А так це просто купівля диплома. І, до речі, за кордоном теж дистанційне навчання, і студенти так само платять.
Олена
Тобто, по вашому, якщо обираєш виш не найкращий в рейтингу, але підходящий за спеціалізацією, ціною і регіонально, оплачуєш ЗА НАВЧАННЯ в ньому, то можна на це навчання не розраховувати. І ти сам у цьому ще й винен??? Ви себе чуєте? Я в шоці!!!
Коментувати
ZKPC
Дистанційне навчання в університеті дуже добре фільтрує тих, хто може за допомогою дистанційних технологій навчатися і займатися самостійною роботою (від 1/3 до 2/3 навчального матеріалу відповідно до навчального плану відводиться на самостійне опрацювання), а хто - ні. Цей фільт допоможде відсіяти тих, яким не місце в універі.
Галина
Для ZKPC: це дієво лише у випадку гуманітарних спеціальностей. Нажаль студенти фізики, хімики, медики, інженери не можуть влаштувати вдома лабораторію та проводити лабораторні та практичні роботи. А перегляд відео розтину та розтин вживу - це зовсім різні речі.
Олена
Нікого воно не фільтрує, у мене дочка в мед. навчається уже четвертий семестр онлайн, жодного стдента не відрахували, просто рівень освіти падає в рази. Скоро нас почнуть лікувати медики, які дивились ролики і відосики операцій, ото буде показово!
Коментувати
Петро Вікторович
Про навчання. Вже неодноразово читачі висловлювали думку, все починається з сім’ї і це вірно (да є складні сім’ї і там все не просто), але, все починається з сім’ї: теж саме навчання, якщо батьки розмовляють з дитиною, пояснюють, що навчання потрібно для майбутнього дитини, то в більшості випадків діти прагнуть вчитися та роблять це залюбки і тоді менше проблем і з садком, куди вони вперше йдуть, зі школою і т. д. З дитиною потрібно розмовляти та чути дитину і допомагати, а допомагати це не виконувати за неї уроки, а вирішувати проблему, чому дитина щось не розуміє, чи навіть не хоче навчатися. Всі дорослі це розуміють, а ось на практиці це складно.
Людмила
Вартість навчання в Україні, в цьому році у ВУЗах - від 27 до 50 тсяч на рік + індексація. Студенти третій раз пішли на дистанційне навчання. Скажіть мені, будь-ласка, навіщо поступати в українські виші? У знайомих син, у прошлому році поступив у КПІ, на бюджет. Радості було! Просидів рік, дома, на дистаційці. Кинув таке навчання та поїхав в Угорщину, на заробітки. У мене дитина вступила до вишу у цьому році на іноземні мови, бюджет. З сьогоднішнього дня - дистанційка. Дитина - засмучена. Як можна вивчити іноземні мови по телефону? Від імені студентів, учнів та їх батьків прошу викладачів, як найшвидше вакцинуватися. Наші діти мають право на якісну освіту!
Освітянин
Для Людмила: Перепрошую, але ви дивитесь на цю ситуацію спрощено- пишете, що вас болить і не переймаєтеся проблемами здоров’я всіх інших учасників освітнього процесу. По дошкільним закладам і початковій школі Уряд змінив раніше заявлене рішення, тобто вихід знайшов. Отже, можна знайти інші рішення й по решті щаблям освіти. Не робити акцент лише на вакцинацію педперсоналу, бо всі учасники навчального процесу можуть бути носіями небезпечного вірусу. Тут треба превентні заходи застосовувати до всіх учасників. Тобто тестування як в інших країнах. Звертайтеся до МОЗ і Уряду про перерозподіл коштів на превентні заходи у закладах освіти для всіх учасників навчального процесу. А вакцини, у першу чергу, потрібно застосовувати для людей із груп ризику. І тут саме медицина має гарно працювати, особливо сімейні лікарі. Тоді б не були переповнені лікарні пацієнтами із груп ризику.
Галина
Для Людмила: у моїх знайомих хлопець вчиться в Польші. Другий рік сидить вдома в Україні на дистанційці! То до чого тут країна навчання. Якщо Йому краще працювати на заробітках без освіти ніж освіта на дистанційці, то це його власний вибір. Мій син навчається вже 5-й рік в КПІ. Так весі минулий рік була дистанційка. Але дистанційка в них он-лайн. В чому проблема філологу сидіти перед ноутбуком та працювати на парі? Мій син вчиться на хіміка. Тут важче, бо неможливо вдома організувати лабораторію. Рятує те, що він вже 3-й рік працює за спеціальністю.
Ольга
Людмила, іноземні мови спокійно можна вчити дистанційно, при умові что університет відповідально ставиться до викладання пар. Мій син у тому році отримав диплом бакалавра - перекладача, провчившись весь рік дистанційно. На його оцінки дистанційка не вплинула. Він без проблем здав ЕВІ та продовжив навчання на магістратурі. Хто хоче отримувати знання, буде вчитись і дистанційно.
Коментувати
Оксана
А якщо вчителі відмовляться вакцинуватись, то що, їх звільнять?Через який суд?згідно якої Конституції? А якщо й звільнять чи відсторонять від роботи понад 60% думаючих вчителів, які не хочуть піддавати своє тіло сумнівному експерименту, то хто буде працювавти у школах? А з якого дива мають віддуватись саме вчителі?! За логікою, перші у списку мали би бути медпрацівники.Чи бояться, що тоді вже й не буде кому їЇХ лікувати?
Людмила
Для Оксана: Працюю медсестрою. Перехворіла. Щеплення зробила. Вважаю, що нащі діти мають право на якісну освіту. А. вчителям, я бачу сподобалось сидіти вдома. І. зарплата йде, і готуватись до уроків не треба. У цьому році 33% випускників шкіл не здали ЗНО з математики. Ау!!! Вчителі! Це - результат вашої "роботи", за яку ви отримували зарплату. Совість не мучить?
Хай так
Ау!!! Це результат вашого виховання. Бо якщо авторитет вчителя нижче плінтуса через модель ставлення ващої сім’і до нього, то й дитина не вчиться.
Богдан
Для Людмила: Сам випускник цього року. Мати - вчителька історії. На уроки в дистанційному форматі в неї йде на підготовку удвічі більше часу, ніж при звичайному. У нас в класі усі склали ЗНО та вступили до вишів. У тих 33 відсотків дві проблеми: небажання вчитися і готуватися до ЗНО й очікування шари, а друга - завищена самооцінка в учнів та їхніх батьків. У нас, хто не тягнув більше чим на 6 балів - не пішли на ЗНО, в ПТЛ воно не обов’язкове. Дівчата з класу поскладали на 9-11 балів, сам - на 7, учителька математики поставила за рік з алгебри 8, з геометрії 7. Друкг мав оцінку 5, склав ЗНО на 6. Крім учителів є ще відповідальність за своє майбутнє у кожного в своїй голові.
Коментувати
амц
только прочитал на китайском сайте cgtn чи как-то так о том что 23 числа на Украине приняли обязательную вакцинацию учителей! уже все решено! это война
гість
Для амц: а на основании чего приняли? Конституция, уже не основной закон? Это очень страшно жить в такой стране.
Коментувати