Мера Києва просять забезпечити пільговий проїзд студентам

Впровадження автоматизованої системи оплати не повинно перешкоджати пільговому проїзду

Мера Києва просять забезпечити пільговий проїзд студентам

Мера Києва Віталія Кличка просять забезпечити пільговий проїзд у міському громадському транспорті для учнів закладів професійної та професійно-технічної освіти та студентів і курсантів невійськових закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Про це йдеться у спільному листі-зверненні до мера Києва Віталія Кличка від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки та Ради ректорів Київського вузівського центру.

У листі повідомляється, що Рада ректорів Київського вузівського центру отримала лист, у якому зазначено, що «з метою збереження права пільгового проїзду студентів столиці, вищим навчальним закладам м. Києва необхідно забезпечити інтеграцію студентського квитка з АСОП шляхом замовлення або виготовлення його з відповідним транспортним додатком АСОП».

Але наразі більшість студентів користуються студентськими квитками державного зразка, що виготовлені без вмонтованих чип-модулів МіfarePlus S 2К.

«Зважаючи на відпускний період під час літніх канікул у працівників ЗВО, у тому числі осіб, відповідальних за замовлення студентських квитків, та враховуючи відсутність фінансових можливостей, замовлення закладами вищої освіти для студентів студентських квитків з транспортним додатком АСОП може бути здійснене не раніше 2022 року», – зазначається у листі.

Автори звернення наголошують, що впровадження та функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в Києві не повинно бути перешкодою у забезпеченні студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійно-технічної освіти у забезпеченні пільговим проїздом у міському громадському транспорті.

Освіта.ua
21.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Щоу
Приехал на джипе с охраной, вытянул заказной электро-вел за 10 тысяч и проехал 100 метров на публику. Одним словом - коробочник с немецким паспортом.
Барабанщик
Мер ездит на велосипеде. Ему пох./