![]() |
|
Прогрестех-Україна започаткував освітню програму дуальної підготовки магістрів для компанії |
Дуальна магістратура від Прогрестех-Україна та КПІ
Якщо ви вже отримали чи до липня отримаєте диплом бакалавра будь-якого технічного вишу України, ви зможете взяти участь у спільній дуальній магістерській програмі КПІ та Прогрестех-Україна. Унікальність цієї програми полягає в тому, що існує можливість поєднувати навчання в КПІ з роботою в Прогрестех-Україна, здобуваючи при цьому практичні навички інженера з міцності або інженера-технолога.
Компанія Прогрестех-Україна почала реєстрацію для участі в освітній програмі дуальної підготовки магістрів, яка реалізується у партнерстві з КПІ ім. Ігоря Сікорського. У 2021 році навчання здійснюватиметься за двома програмами: «Динаміка й міцність машин» та «Технології машинобудування».
Майбутнім інженерам і співробітникам компанії варто ознайомитися з процедурою відбору та додаткової підготовки інженерного персоналу Прогрестех-Україна:
- з 5 травня до 20 липня 2021 р. включно – подати заявку на участь у програмі на корпоративному сайті Прогрестех-Україна: на сторінці «Магістратура на основі дуального навчання, КПІ, Київ» розміщена додаткова інформація. Вам потрібно заповнити реєстраційну форму й підтвердити заявку;
- після цього необхідно успішно пройти тестування і співбесіду в Прогрестех-Україна і бути зарахованим на посаду інженера з міцності або інженера-технолога;
- не пізніше 23 липня дістати рекомендацію Прогрестех-Україна для участі в магістерській програмі;
- до 1 вересня обійняти посаду інженера Прогрестех-Україна.
Також необхідно звернути увагу на етапи вступної кампанії 2021 року та оновлені правила приймання до КПІ:
- з 11 травня до 03 червня включно зареєструватися для проходження ЄВІ з іноземної мови у формі ЗНО;
- 30 червня скласти ЄВІ з іноземної мови;
- зареєструвати онлайн-кабінет вступника до магістратури (доступ до реєстрації е-кабінету буде наданий з 1 липня);
- з 15 до 23 липня включно подати (завантажити в е-кабінеті) заяву та документи для вступу на навчання за однією з освітньо-професійних програм підготовки магістрів – «Динаміка й міцність машин» або «Технології машинобудування» за спеціальністю 131 «Прикладна механіка»;
- з 24 до 30 липня, відповідно до розкладу роботи атестаційної комісії, скласти вступний іспит за фахом;
- пройти конкурсний добір і стати магістром КПІ.
Поєднання навчання і паралельної роботи в Прогрестех-Україна має цілу низку переваг, адже ви зможете:
- почати інженерну кар’єру в провідному конструкторському центрі в Україні. У подальшому можливе продовження співпраці з іншими компаніями міжнародного холдингу Progresstechgroup у країнах Європи й Північної Америки;
- здобути міжнародну інженерну атестацію;
- набути неоціненого професійного досвіду на проєктах компанії Boeing;
- у разі призначення на посаду отримувати і стипендію, і зарплату інженера Прогрестех-Україна;
- дістати повну компенсацію оплати за проживання в гуртожитку КПІ або часткову компенсацію в разі оренди іншого житла.
Партнерський проєкт дуальної освіти Прогрестех-Україна і КПІ ім. Ігоря Сікорського було започатковано 2017 року. Спільна магістерська програма «Динаміка й міцність машин» здобула європейський сертифікат акредитації інженерної освіти. А це означає, що досвід її випускників визнається в усіх країнах ЄС та за межами Євросоюзу.
Прийом заявок для участі в програмі дуальної підготовки магістрів триватиме до 20 липня 2021 року.
Довідка: Прогрестех-Україна засновано американським провайдером інтелектуальних послуг PT-Americas зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас). Українська компанія розробляє інженерні й програмні рішення для підприємств високотехнологічних секторів економіки. Її основним партнером і замовником є корпорація Boeing.
Прогрестех-Україна – найбільша інжинірингова компанія в складі міжнародного холдингу Progresstechgroup, що консолідує низку потужних конструкторських центрів у країнах Європи й Північної Америки.
Спільно з провідними технічними університетами Прогрестех-Україна започаткувала комплекс програм дуального навчання з метою розвитку української інженерної школи, підготовки кваліфікованих інженерів для авіаіндустрії та інших галузей промисловості.
Освіта.ua
19.05.2021