Студентів запрошують у програму «Seeds for the Future 2021»
PR

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього 2021»

Студентів запрошують у програму «Seeds for the Future 2021»

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021). У його межах 50 студентів українських вишів отримають можливість дізнатися про тенденції у сфері ІКТ, технології 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Окрім інтенсивного навчання з отриманням сертифіката, учасники отримають спілкування в команді з учасниками-студентами з різних країн. Також передбачено створення командного проєкту.

У конкурсному відборі можуть узяти участь студенти-бакалаври, які закінчили другий курс у 2021 році, студенти магістратури, а також випускники, які отримали диплом у 2021 році.

Спеціалізацією студентів та випускників 2021 року мають бути технічні спеціальності (STEM): телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика).

Також участь у програмі можуть узяти студенти нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:

  • мотиваційний лист англійською мовою (від 1 до 2 сторінок). Тема: «Why taking part in the international studying programs is important for me?»;
  • заява українською мовою;
  • для студентів бакалаврів 34 курсу витяг або скан залікової книжки з балами за навчання;
  • для випускників 2021 року скан додатка до диплому або скан залікової книжки з балами за навчання.

З тими, хто відповідає критеріям відбору, буде проведено індивідуальну онлайн-співбесіду українською та англійською мовами.

Програма «Насіння для майбутнього» буде проведена в онлайн-форматі і триватиме з 19 до 26 липня 2021 року включно. Усі онлайн-курси проводитимуться англійською мовою.

Найактивніші та найнаполегливіші учасники отримають призи, сертифікат про проходження курсів та зможуть пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine.

Подача заявок для участі в конкурсі триватиме до 30 червня 2021 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
07.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів