В Україні планують популяризувати аграрну освіту серед молоді

Держпродспоживслужба співпрацюватиме з МОН для популяризації аграрної освіти

В Україні планують популяризувати аграрну освіту серед молоді

Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів співпрацюватиме з Міністерством освіти для популяризації аграрної освіти серед молоді.

Про це йшлося під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької та міністра освіти Сергія Шкарлета.

За словами міністра освіти, аграрний потенціал є важливою основою для економіки України.

«Створення сучасних умов для розвитку конкурентоспроможного фахівця, який відповідатиме реальним потребам ринку праці та міжнародному рівню, – це якісний інструмент становлення агроосвіти країни», – зазначив Сергій Шкарлет.

Під час зустрічі представники двох структур розглянули низку питань щодо можливостей для здобувачів освіти аграрних спеціальностей закладів вищої освіти. Зокрема – отримання практичних навичок у центральному та територіальних органах Держпродспоживслужби.

Також для вивчення питань розвитку агроосвіти та її популяризації буде проведена спільна конференція з залученням представників закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку відповідних фахівців.

Освіта.ua
05.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нещерет
А сама Магалецька яку освіту має? Не має аграрної освіти ... Це плід грантоідних проектів , мандри по єврокурсах, мовна підготовка , готовність до приниження і поза: чего изволите? Жоден грантожер не ж професіоналом і тим більше патріотом Украіни...