Продовжується підключення вишів до Web of Science

Триває підключення вишів та наукових установ до міжнародних баз даних за бюджетні кошти

Продовжується підключення вишів до Web of Science

Майже 500 українських закладів вищої освіти та наукових установ отримали доступ до ресурсів компанії Elsevier та Clarivate Analytics за кошти держбюджету.

Про це йдеться у повідомленні Державної науково-технічної бібліотеки України.

Так, до Державної науково-технічної бібліотеки звернулося 499 українських установ державної або комунальної форми власності для підключення до міжнародних баз даних за кошти держбюджету.

490 закладів виявили бажання отримати доступ до платформи Web of Science. Також 492 заклади подали заявку для отримання доступу до електронних книг на платформі ScienceDirect.

Найбільшу кількість заявок на отримання доступу подали установи Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України – 160 та 129 відповідно.

У Державній науково-технічній бібліотеці нагадали, що прийом заявок на відкриття віддаленого доступу до ScienceDirect з використанням доменного імені установи триває й зараз.

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ-ЗАПИТ

Освіта.ua
05.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонид
Какая "хорошая" новость. Вы бы лучше бы оборудование обновили в университетах. Ваши скопусы, коперникусы... никому не нужны. Вы сами искусственно заставляете преподавателей там публиковаться. Так Вы первые уничтожаете свой язык так как в фаховых изданиях публикации никому не нужны, зато вот скопус на английском наше все.