Оголошено відбір у літню школу зі студій Голокосту

До участі запрошують університетських викладачів та дослідників, що працюють у гуманітаристиці

Оголошено відбір у літню школу зі студій Голокосту

Центр перспективних досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Менделів Меморіального музею Голокосту США оголошує про проведення онлайн програми для осіб, зацікавлених у дослідженні та викладанні університетських курсів з єврейської історії та студій Голокосту в Україні.

До участі запрошуються університетські викладачі (асистенти та доценти), дослідники (аспіранти та магістри), які працюють або навчаються в університетах України (IV рівень акредитації).

До розгляду прийматимуться подання від претендентів, хто планує займатися науковою роботою або вже професійно досліджує студії Голокосту, а також від тих, у кого відмінні наукові інтереси, але вони зацікавлені у розробці та викладанні відповідних університетських курсів.

Літня школа зі студій Голокосту в Україні є міждисциплінарною програмою. Заявки розглядатимуться від кандидатів, які працюють у гуманітарних дисциплінах, таких як антропологія, археологія, історія мистецтва, географія, історія, кінознавство, юдаїка, правознавство, література, філософія, політологія, релігієзнавство, соціологія тощо.

У рамках програми будуть обговорюватися різноманітні теми, пов’язані з історією Голокосту в Україні: колаборація, порятунок, стратегії виживання, щоденне життя євреїв в окупації, гендер, неєврейські жертви Голокосту, травма та її маніфестації у післявоєнних свідченнях, літературних творах, поезії тощо.

У межах програми також обговорюватимуться джерела, навчальні програми, та методика викладання курсів.

Щоденні сесії триватимуть не більше трьох годин, включно з перервою, і складатимуться із презентацій провідних експертів Голокосту та їх обговорення.

У зв'язку з пандемією коронавірусу цьогорічна програма проходитиме на платформі ZOOM.

По завершенні тижневого курсу учасники програми отримають сертифікати.

Прийом заявок на участь у літній школі триватиме до 31 травня на електронну адресу nlazar@ushmm.org.

Про результати конкурсного відбору учасникам буде повідомлено до 10 червня 2021 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
09.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів