Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових робіт

Триває прийом заявок на участь у конкурсі студентських наукових робіт про Революцію Гідності

Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових робіт

Студентську молодь запрошують узяти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт на тему Революції Гідності у межах відзнаки імені Сергія Кемського.

Участь у конкурсі можуть узяти студенти 2-4 курсів, а також магістранти та аспіранти закладів вищої освіти усіх спеціальностей.

Наукові дослідження мають бути присвячені Революції Гідності: вивченню її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного й культурного життя.

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший етап передбачає подання заявок. За результатами їх оцінювання журі оргкомітету має до 30 травня 2021 року надіслати заявникам, які пройшли відбір, запрошення для участі у другому етапі.

Другий етап передбачає подання наукових робіт на розгляд журі. Учасникам, які пройшли перший етап, необхідно до 10 вересня 2021 року надіслати конкурсну роботу.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться з 4 до 16 жовтня 2021 року. Для вручення нагород переможців буде запрошено до Києва, де відбудеться публічна презентація їхніх робіт і нагородження.

Переможці отримають грошову винагороду у розмірі 15 000 грн за І місце, 7 000 грн – за ІІ місце та 4 000 грн – за ІІІ місце.

Ознайомитись з положенням про конкурс можна за посиланням.

Прийом заявок для участі в конкурсі триватиме до 16 травня 2021 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах Відзнаки імені Сергія Кемського започаткували у 2018 році з метою активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України, популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану, стимулювати й підтримувати талановиту молодь, залучати її до вивчення та дослідження Революції Гідності.

Освіта.ua
08.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів