Розпочалась звітна кампанія для вишів і наукових установ

Міністерство освіти розпочало звітну кампанію щодо підсумків діяльності закладів вищої освіти

Розпочалась звітна кампанія для вишів і наукових установ

Міністерство освіти і науки розпочало звітну кампанію щодо підсумків діяльності закладів вищої освіти та наукових установ за 2020 рік.

За інформацією освітнього відомства, звіти закладів вищої освіти та наукових установ представлятимуть проректори з наукової роботи та директори наукових установ.

У звітах має бути висвітлено всі аспекти організації та здійснення наукової роботи, а також наведено порівняльні статистичні дані за останні п’ять років.

Окрім того, звіти мають містити інформацію щодо тематик фундаментальних і прикладних наукових досліджень, публікаційної активності науковців, підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів, місця закладів вищої освіти і наукових установ у рейтингах щодо наукової та науково-технічної діяльності.

Також під час звітів здійснюється інформування про виконання науково-дослідних робіт, що профінансовані з державного бюджету, гранти на наукові дослідження і розробки, які були виконані науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами й студентами.

Звітна кампанія триватиме до 6 квітня 2021 року.

Планується, що презентаційні матеріали закладів вищої освіти та наукових установ після завершення звітування будуть розміщені на сайті МОН із метою ознайомлення громадськості з результатами їхньої роботи.

Освіта.ua
19.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів