У КПІ запускають Школу з підготовки інженерів-конструкторів

Курс врахує новітні тенденції в науково-технічному розвитку й інноваційних розробках

У КПІ запускають Школу з підготовки інженерів-конструкторів

Державний концерн «Укроборонпром» підписав договір про співробітництво з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського, який передбачає запуск Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів і програми підготовки інженерів-конструкторів імені О. Антонова.

Про це йдеться в повідомленні державного концерну «Укроборонпром».

За словами генерального директора «Укроборонпрому» Юрія Гусєва, питання підготовки кадрів для майбутнього оборонно-промислового комплексу України лежить у площині співпраці із закладами вищої освіти.

«Сьогодні ми підписуємо договір, який започатковує Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів. Цей курс буде враховувати новітні тенденції і тренди в науково-технічному розвитку, в інноваційних розробках, які є у світі, з тим, щоб оборонно-промисловий комплекс України ставав більш конкурентоздатним», – відзначив Юрій Гусєв.

Очікується, що навчальний курс Школи буде побудований, зокрема, на таких дисциплінах, як системна інженерія, системний аналіз, інноваційний розвиток підприємства та управління інноваційними проєктами.

«Щодо авіації, а саме програми підготовки інженерів-конструкторів, ми опрацьовуємо наразі детальніші плани спільно з Міністерством освіти і науки та Національною академією наук України, які традиційно готували таких фахівців-інженерів для авіаційної галузі», – зазначив Юрій Гусєв.

Як відомо, нещодавно Президент України Володимир Зеленський доручив створити та протягом трьох місяців запустити спеціальну програму підготовки інженерів-конструкторів імені Антонова.

Освіта.ua
17.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів