Як увійти в ІТ: курси, самоосвіта, стажування, профільна освіта
PR

Softserve пропонує не лише курси для підготовки ІТ спеціалістів, але й стажування у власній компанії

Як увійти в ІТ: курси, самоосвіта, стажування, профільна освіта

Програмування в наш час - це доволі перспективна і популярна професія. Дуже важко уявити життя сучасної людини без нових технологій, які суттєво полегшують життя кожного з нас. Програміст – це людина, яка створює і розробляє для нас ці технології, а також покращує їх функціонал.

Як увійти в сферу ІТ?

Сфера ІТ у наш час доволі популярна і постійно розвивається. Існує декілька ефективних методів долучитися до неї. Розглянемо їх більш детально.

  • Університет

Це один з основних майданчиків для навчання ІТ спеціальностям. Для того щоб вступити на відповідний факультет, потрібно добре знати англійську мову та математику, а також володіти базовими навичками роботи з комп’ютером. В університеті студенти можуть навчитись основам програмування та алгоритмів. Але варто розуміти, що таке навчання дає лише базові знання, а ІТ-сфера вимагає постійного розвитку.

  • Самоосвіта

Навіть найкращі викладачі не можуть дати вам усіх необхідних знань. Тому займатися самоосвітою просто необхідно. Багато студентів поєднують навчання в університеті зі здобуттям власного досвіду.

Відповідні книжки, відео уроки та іншу подібну інформацію можна знайти в Інтернеті у вільному доступі або ж придбати за доступною ціною. Краще всього читати такі посібники в оригіналі, як правило, вони є лише в англомовному варіанті. Отримані теоретичні знання неодмінно потрібно застосовувати на практиці.

Прекрасно, якщо ви маєте наставника або людину, до якої можете звернутися за порадою. Інформаційні технології постійно розвивають, тому, щоб стати затребуваним спеціалістом, вам потрібно постійно розвиватися і самовдосконалюватися.

  • Курси

Ще один дієвий метод, який поєднує самоосвіту та навчання – це професійні курси. У наш час їх дуже багато, тому ви без проблем можете обрати найбільш відповідний, цікавий для вас. Це можуть бути звичайні курси в аудиторії або ж відео заняття онлайн. Також можна підібрати комбінований варіант.

Курси тривають, у середньому, півроку. Це прекрасна можливість зекономити час та кошти і при цьому отримати всі необхідні знання. На курсах, на відміну від навчання в університеті, більше уваги звертається на практичну частину, ніж на теорію.

Зазвичай викладачами на курсах є досвідчені спеціалісти, які зарекомендували себе як професіонали. Тому вони зможуть поділитися з студентами знаннями та професійними секретами.

  • Стажування

Багато компаній, які запускають нові проекти, набирають спеціалістів для стажування. Зазвичай на стажування запрошують випускників університетів та навчальних курсів, які проявили себе під час навчання. Нерідко стажування пропонують компанії, які й надають послуги з навчання спеціалістів.

Якщо під час навчання ви проявите себе найкращим чином – вам можуть запропонувати роботу на постійних умовах.

Тепер вибір, який же шлях обрати – університет, курси чи самоосвіту – залишається за вами. Все залежить від ваших намірів, можливостей та побажань.

Якщо ви хочете присвятити себе сфері ІТ, вам варто звернутися в компанію Softserve. Вона пропонує не лише курси для підготовки спеціалістів, але й стажування у власній компанії. А це дозволить застосовувати набуті знання на практиці.

Освіта.ua
19.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів