У КНУ відбудеться другий тур виборів ректора

У другому турі виборів ректора університету ім. Шевченка братимуть участь Володимир Бугров та Сергій Вижва

У КНУ відбудеться другий тур виборів ректора

У другому турі виборів Київського національного університету ім. Шевченка братимуть участь проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров та директор Інституту геології КНУ Сергій Вижва.

Про це свідчать результати першого туру виборів ректора, що відбулись 25 листопада.

Право участі у виборах мали всі наукові, науково-педагогічні і педагогічні штатні працівники університету, а також представники студентства та інших штатних працівників, обрані шляхом таємного голосування.

Участь у голосуванні взяли 2745 осіб, що становить 71% від загальної кількості виборців.

За результатами голосування жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Водночас беззаперечним фаворитом першого туру є Володимир Бугров, який отримав 42,75% голосів виборців.

Сергій Вижва отримав друге місце з результатом 7% голосів.

26 листопада організаційний комітет на своєму засіданні ухвалить рішення про дату проведення другого туру голосування. Відповідно до Статуту університету другий тур виборів має проводитись на сьомий робочий день після проведення першого туру.

Освіта.ua
26.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван син Сергія
Здивував науково- педагогічний колектив і еліта головного університету. Не змогли разом підібрати1-2 серйозних професорів , як претендентів на ректора. Результат- чи не найслабший із керівництва - одіозний Бугров може очолити виш. Безвідповідальну позицію зайняв Губерський. Все це погано закінчиться, деградація посилиться....
Іордан
Ганьба!! Заступник міністра, молодий Зе- реформатор Вітренко набрав аж 5% на цих виборах!?!! Після цього треба йти у відставку , у рідному колективі така повага???
Сингаівський
Для Іордан: в нього перевага— він друже з Лисим із 95 -го.
Коментувати
Симетра
Бугров- це класичний тип номенклатурного застійного керівника, 15 років був проректором з навчальноі роботи і не спромігся захистити докторську дисертацію. Його лобіює попередник , щоб все було по старому. Причетний до різних схем і правопорушень.