Україні не вистачає досвідчених ІТ-фахівців, - МОН

У Міністерстві освіти наголошують на необхідності перегляду освітніх програм для фахівців з кібербезпеки 

Україні не вистачає досвідчених ІТ-фахівців, - МОН

Попри динамічне зростання ІТ-сектору, українські компанії постійно стикаються з браком кваліфікованих та досвідчених фахівців з інформаційної безпеки, у тому числі й кібербезпеки.

Про це під час круглого столу «Вища освіта з кібербезпеки в Україні» сказав заступник міністра освіти Артур Селецький.  

За його словами, випускникам цієї спеціальності часто бракує спеціалізації чи практичних навичок.

«Сьогодні потрібно переглянути наявні освітні програми та запровадити більш сучасні підходи в навчанні. Окрім того, що ми маємо вдосконалити систему підготовки студентів, важливо забезпечити їх успішну адаптацію до професійної діяльності, і це потребує постійного контакту з професійної спільнотою. Тож ми відкриті до співпраці і готові оперативно реагувати на ініціативи», – підкреслив  Селецький.

У МОН зазначають, що набути фахових компетенцій і попрактикуватися в умовах, максимально наближених до реальних кіберзагроз, студентам можуть допомогти віртуальні лабораторії для моделювання процесів в інформаційній безпеці та кібербезпеці.

Освіта.ua
20.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Свідомий
Украіні не хватає практиків - професіоналів, які могли б навести лад. Без всяких інновипендрьошів , міжнародних експертів можна вдвічі підняти благополуччя за рахунок порядку і мудрого управління. Ми багата краіна. Але умова- ПАТРІОТИЗМ ! Не бендерівські воплі, а чесне , правильне служіння народу. А реформаторів - соросят від освіти - під суд, або під ж....у!