Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових проєктів

Стартував всеукраїнський конкурс «Зберігаючи пам'ять про Голокост» від меморіалу «Бабин Яр»

Студентів запрошують до участі в конкурсі наукових проєктів

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголосив про початок конкурсу науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». Участь у конкурсі можуть взяти бакалаври 3-4 курсу, магістри та аспіранти.

Метою конкурсу є пошук і підтримка талановитої молоді, залучення її до вивчення та дослідження історії Голокосту.

Для участі в конкурсі можна подавати наукові й науково-дослідницькі проєкти з гуманітарних та суспільних наук, зокрема історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології, а також інших наук, пов’язаних із тематикою конкурсу.

Конкурс буде проходити у три етапи. Під час першого етапу потрібно надіслати заявку та анотацію конкурсної роботи на електронну адресу: education@babynyar.org. Подача заявок триватиме до 15 грудня 2020 року.

Під час другого етапу, який триватиме до 15 січня 2021 року, відбуватиметься  подання конкурсних робіт на розгляд журі від учасників, які пройшли перший етап.

Наступним кроком стане  презентація та захист проєктів онлайн, визначення та нагородження переможців, що відбудеться 28 січня 2021 року.

За інформацією організаторів, переможці конкурсу отримають грошову винагороду. За I місце – 5600 гривень, за ІI місце – 3500 гривень, за III місце – 2500 гривень.

Крім того, головний переможець зможе пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр», щоб реалізувати свій проєкт спільно з командою Меморіалу. 

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів