Іноземні студенти щороку витрачають в Україні понад $500 млн

Дохід України від іноземних студентів за період їх навчання становить понад 3 млрд доларів США

Іноземні студенти щороку витрачають в Україні понад $500 млн

У 2019 році сума витрат іноземних студентів, які навчаються в Україні, сягнула понад 570 млн доларів.

В Українському державному центрі міжнародної освіти наголошують, що навчання іноземних студентів в українських університетах є важливою складовою інвестицій в економіку держави.

Сума витрат іноземних студентів в Україні складається з витрат на навчання, проживання, страхування, оформлення документів, харчування, транспорт та інших потреб.

Лише за навчання іноземні студенти сплачують майже 250 млн доларів на рік.

Станом на 1 січня 2020 року в українських закладах вищої освіти навчалось більше 80 тисяч іноземних студентів. Майже половина з них навчаються на медичних спеціальностях.

До десятки країн за походженням іноземних студентів належать Індія, Марокко, Азербайджан, Туркменістан, Нігерія, Туреччина, Китай, Єгипет, Ізраїль та Узбекистан.

Найпопулярнішими закладами вищої освіти, у яких навчаються іноземні студенти є  медичні університети Харкова, Одеси, Києва, а також Харківський національний університет ім. Каразіна та Київський національний університет ім. Шевченка.

В Українському державному центрі міжнародної освіти зазначають, що незважаючи на пандемію Covid-19, попит на українську вищу освіту серед іноземних громадян залишається достатньо високим. Станом на 1 листопада цього року вже зареєстровано понад 27 тисяч запрошень на навчання для іноземців.

Як відомо, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, отримали можливість здобуття вищої освіти за кошти державного та місцевого бюджетів.

Освіта.ua
17.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергiй
Доброго дня! Як дiзнатися про кiлькiсть студентiв iз франко-мовних краïн Африки?