Шкарлет: якісна підготовка фахівців здійснюється в класичних вишах

Високоякісна підготовка фахівців здійснюється в класичних дослідницьких багатопрофільних університетах

Шкарлет: якісна підготовка фахівців здійснюється в класичних вишах

Світовий досвід засвідчує, що високоякісна підготовка фахівців здійснюється в класичних дослідницьких багатопрофільних університетах, де поєднані навчання, дослідження, інновації та розвиток людського капіталу.

Про це заявив в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет, коментуючи рішення про передачу до сфери управління МОН Національної академії державного управління при Президентові України.

Указ про передачу академії підписаний Президентом України Володимиром Зеленським. Передача відбудеться на підставі звернення Київського національного університету ім. Шевченка, до якого і буде приєднаний заклад освіти.

За словами очільника МОН, всі здобувачі вищої освіти, які навчаються у НАДУ, продовжать навчання і отримають більші можливості для опанування знань.

«Навчання та вдосконалення кваліфікацій фахівців у галузі публічного управління на базі університету дасть можливість досягнути суттєвого поліпшення в кадровому забезпеченні органів державної влади та місцевого самоврядування України», - підкреслив Сергій Шкарлет.

Також в. о. міністра освіти і науки запевнив, що науково-педагогічний та освітній потенціал НАДУ, її матеріально-технічна база будуть не лише збережені, а й примножені.

Освіта.ua
05.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
Видно питання є не тільки в мене. Комітет ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 17 листопада виступив з ініціативою провести спільно з комітетом з питань освіти, науки та інновацій обговорення ситуації, що склалася у зв’язку з передачею Національної академії державного управління при Президентові України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.
Торба
Там така сама імітація, як і де-інде. Опустись на землю. Глянь в очі реаліям і менше фантазуй.
Якось так
Ви б якось розібралися, кому ж буде підпорядковуватися НАДУ. МОНу чи Університету Шевченка. Бо в Указі Президента немає ЖОДНОГО слова про Університет. Та й з залишенню назвою виходить якийсь бред. Буде Національна академія державного управління при Президентові України Київського національного університету імені Тараса Шевченка? Ще цікаво, як буде здійснюватися набір до цього ЗВО, де здобувають другу вищу освіту. Бо зараз там є лише магістратура в якій навчаються слухачі (переважно державні службовці). Та й вступають до неї без ЗНО за окремими Положенням, яке затверджено Постановою КМУ від 1 квітня 2013 р. № 255, а не МОНівськими Умовами вступу.