Профтехи зможуть користуватися обладнанням хабів

Профтехи отримали матеріали з енергоефективності та доступ до обладнання інноваційних хабів

Профтехи зможуть користуватися обладнанням хабів

Учні та викладачі закладів профосвіти зможуть підвищувати кваліфікацію або проводити освітні заходи на базі енерго-інноваційних хабів, створених у Дніпрі, Харкові та Чернівцях.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

За інформацією відомства, енергоефективність є відносно новою сферою для України, але вже зараз існує низка навчально-практичних центрів за професіями, пов'язаними з енергозбереженням.

«Водночас ми хочемо переймати успішний досвід у сфері термомодернізації, тож вдячні європейським партнерам, які в межах Міжнародного проєкту з енергоефективності діляться знаннями. Оновлення освітніх програм допоможе нам суттєво підвищити якість підготовки фахівців з енергоефективності», – зазначив заступник міністра Ігор Гарбарук.

Напрацьовані у межах проєкту навчальні програми, матеріали та посібники вже розміщені на сайті МОН і можуть використовуватися для підготовки учнів профільних професій.

Крім того, вже зараз профтехи, заклади вищої освіти і школи можуть користуватися демонстраційним та лабораторним обладнанням хабів. Планується, що вони стануть платформами для партнерства закладів із приватним сектором. Там проводитимуть майстер-класи, тренінги з бізнес-фахівцями, презентації тощо.

Як відомо, енерго-інноваційні хаби були створені в межах компоненту проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні». Вони розміщені на базі трьох закладів вищої освіти: Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова, Чернівецького національного університету ім.  Федьковича.

Освіта.ua
28.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів