Освітні реформи направлені на євроінтеграцію, - Шкарлет

Євроінтеграційні прагнення у сфері освіти і науки відображені в реформах Міносвіти

Освітні реформи направлені на євроінтеграцію, - Шкарлет

Євроінтеграційні прагнення України у сфері освіти і науки відображені в реформах Міністерства освіти і науки.

Про це заявив т.в.о. міністра Сергій Шкарлет під час засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За його словами, реформи Міносвіти покликані покроково утвердити кращі стандарти європейської освітньої і наукової традиції в українському суспільстві.

«МОН працює над оновленням та затвердженням Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору та відновленням Рамкової угоди з ЄС про наукове та технічне співробітництво. Окрім того, працюємо над адаптацією принципу Відкритої науки, що сприятиме інтеграції української дослідницької інфраструктури до європейських дослідницьких та e-інфраструктур та їх консорціумів, а також долучення до розбудови Європейської хмари відкритої науки», – зазначив т.в.о. міністра.

Окрім того, Сергій Шкарлет виокремив основні євроінтеграційні пріоритети МОН, серед яких є інтеграція України до Європейського дослідницького та інноваційного простору, активізація участі українських дослідників у наукових програмах та ініціативах ЄС, розбудова системи забезпечення якості освіти і навчання відповідно до європейських стандартів, розширення можливостей академічної мобільності для учнів, студентів, викладачів і дослідників ЄС.

Освіта.ua
21.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Поки в міністерстві працюють такі двієчники і плагіатори, як Шкарлет, ніякої євроінтеграції не буде.
Бідний учитель
А євро хоче інтеграції? Для того щоб був результат, це повинно бути СПІЛЬНИМ бажанням інтегруватися)).
реальність
Для Бідний учитель: спільним бажанням вже будували 70 років комунізм... Нехай тепер кожен "йде" в Європу сам в міру своїх сил і знань. Тягти за собою малограмотних, аморальних і ледачих - це буде вже геть по-більшовистські :)
Коментувати