Виші отримають 160 млн євро на енергомодернізацію

Європейський інвестиційний банк має намір інвестувати в модернізацію українських вишів

Виші отримають 160 млн євро на енергомодернізацію

Європейський інвестиційний банк має намір інвестувати в енергомодернізацію будівель українських університетів.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки за результатами наради заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука, представників Міністерства фінансів, Європейського інвестиційного банку та Північної екологічної корпорації.

Проєкт передбачає охоплення енергоаудитом та реконструкцію понад 200 будівель у 21 університеті, а також створення та укомплектування сучасним обладнанням навчальних корпусів та гуртожитків.

За інформацією Міністерства освіти, будівлі університетів, що увійшли до проєкту, мають застарілі системи вентиляції, тепло- та енергозабезпечення. Це призводить до надмірних витрат та неефективного використання енергоресурсів.

Загальний бюджет проєкту становить майже 160 мільйонів євро. Це інвестиції в заходи з енергоефективності, що включають модернізацію (санацію) будівель, їх теплові та електричні системи, що в комплексі має призвести до енергозаощаджень та комфортних умов навчання та праці.

До першої фази проєкту включено 7 українських університетів: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Національний університет «Львівська політехніка», НТУ «Харківський політехнічний інститут», Полтавський національний технічний університет ім.Кондратюка, Чернігівський національний технологічний університет, Сумський державний університет та Вінницький національний технічний університет.

Освіта.ua
21.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів