Студенти з ТОТ не повинні виселятися з гуртожитків

Незважаючи на перехід на дистанційне навчання, студенти з ТОТ не повинні виселятися з гуртожитків

Студенти з ТОТ не повинні виселятися з гуртожитків

Рекомендацію про виїзд із гуртожитків під час дистанційного навчання не будуть застосовувати до студентів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Також відповідна рекомендація не застосовуватиметься до сиріт, учнів/студентів з регіонів із «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою.

Як відомо, МОН надіслало керівникам закладів вищої освіти лист, у якому рекомендує забезпечити тимчасовий виїзд студентів на період із 15 жовтня по 15 листопада в разі неможливості забезпечити безпечні епідеміологічні умови масового перебування студентів у гуртожитках.

Освіта.ua
16.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вася
1. повернуть гроші тім що висляються.. (вказівка МОНУ) 2. не виселяти студентів ТОТ.. 3. гуртожиток не можна вивести в простій, відповідно зменшити оплату ком.послуг, персонал відправити за свій рахунок (о Боже..) і перевести на оплату 2/3 окладу.. 4. Профіт - ЗВО банкурут - не виплата з.п. по спец.фонду..., заборгованісь по оплаті праці, кримінальна справа проти керівника... 5. МОНУ - ашо.. - автономія ЗВО...
Ш
Ви що яке висилення ви ще за минулий раз гроші не від дали діти сиділи по домах з березня і тут знов все оплачено по січень місяць,це совість потрібно мати.