Офіційно: вишам рекомендовано працювати дистанційно

МОН звернулось до керівників закладів освіти з рекомендацією працювати дистанційно

Офіційно: вишам рекомендовано працювати дистанційно

Міністерство освіти і науки офіційно звернулось до керівників закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти з рекомендацією запровадити дистанційне навчання у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні.

Відповідний лист підписаний в.о. міністра освіти Сергієм Шкарлетом.

Зокрема, у Міносвіти пропонують здійснювати дистанційне навчання здобувачів освіти у період з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року.

Заклади освіти, що ухвалять рішення про перехід на дистанційну форму навчання мають внести необхідні зміни до графіку освітнього процесу та розкладу занять.

Вищі військові навчальні заклади, військові коледжі сержантського складу, фахові коледжі із специфічними умовами навчання мають організувати освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких вони перебувають.

Освіта.ua
12.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Філософ
Ну що ж студенти, чемно сидітимете на дистанційні ? і нічого, що це пряме порушення ваших прав? Та це не страшно, маєте наглядний приклад великого Зє, будучи другосортним актором та блазнем, став президентом нашої країни! В нашій країні навчання швидше тьма...
Олександр
За контракт заплачені немалі кошти а навчання буде дистанційне вже другий симестр підряд.Знизьте ціну контракту,чи поверніть гроші-між очним і дистанційним навчанням є дуже велика різниця в якості!
Галина
Для Олександр: так звертайтесь до вишів. Ви ж з ними укладали контракти
Олександр
Гарна відповідь) "Дякую,дуже дякую"))) Країна мрій)
Галина
Для Олександр: до чого тут "країна мрій"? держава забезпечує навчання тим, хто потрапив у необхідний їй обсяг. Ви в нього не потрапили і захотіли навчатись за власний кошт. це Ваш вибір. Ви можете або ініціювати зменшення ціни навчання, або відмовитись від такого навчання у зв’язку зі зниженням якості. Але в будь-якому випадку держава не дочого, оскільки це цивільно-правові відношення між Вами та вишом. Вони пропонують Вам послуги, а Ви їх купуєте (або не купуєте)
Коментувати