Закладам освіти доручили надати дані про оренду об'єктів

Заклади мають надати інформацію про об’єкти, щодо яких є рішення про передачу в оренду

Закладам освіти доручили надати дані про оренду об'єктів

Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти, підприємств, установ, організацій, що перебувають у сфері управління відомства, надати інформацію про об'єкти щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.

Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти і науки Ігорем Гарбаруком.

Також заклади освіти мають надати інформацію про об'єкти державної власності, які станом на 01.02.2020 перебували у переліках цілісних майнових комплексів підприємств та їх структурних підрозділів і нерухомого майна, що може бути передано в оренду.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що Інформація має бути надана терміново  — до 30 липня 2020 року.

«Звертаємось щодо неухильного та вчасного надання вичерпної інформації про відповідні об'єкти державної власності. Відповідальність за ненадання та повноту наданої інформації покладається на керівника установи», - наголосили у Міносвіти.

Освіта.ua
30.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
коментар
Літо як завжди. Міністерство починає бурхливу діяльність. Чого варта знову державна атестація ЗВО. Минулого року без результату, а тепер знову давайте...
Якось так
Ну, як можна за ОДИН день зібрати інформацію зі всіх закладів освіти? Тут би за день встигнути переслати цього листа з обласних департаментів/управлінь до всіх підшефних "на місця". Та й відпустки зараз у багатьох, а у в.о. є далеко не всі інформація.