Шкарлет: висока якість вищої освіти залишається пріоритетом

У МОН заявляють, що підтримка високої якості вищої освіти залишається одним із пріоритетів

Шкарлет: висока якість вищої освіти залишається пріоритетом

Підтримка високої якості вищої освіти залишається одним із пріоритетних завдань Міністерства освіти і науки.

Про це під час зустрічі з керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За інформацією Міносвіти, під час зустрічі обговорювалися механізми взаємодії Міністерства освіти і науки та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, а також можливості спільних дій, спрямованих на модернізацію розвитку системи вищої освіти.

Голова НАЗЯВО Сергій Квіт повідомив про результати роботи Національного агентства, а також презентував Річний звіт за 2019 рік.

Своєю чергою, Сергій Шкарлет повторно запропонував Сергію Квіту увійти до складу колегії МОН.

Освіта.ua
28.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
?
Залишається пріритетом? Отже, всі попередні роки, то була демонстрація пріритету якості вищої освіти? Ще 10 років такого пріоритету і взагалі не буде сенсу для здобуття якісної університетської освіти в Україні!
Дмитро
Із перших слів усе зрозуміло. Далі буде продовжуватися "підтримка на папірцях".
Я
Чернівецькому університеті ,.,.,.
Местный
ТО есть процент безработных с дипломами высшего образования ему не на что не намекает....
правдоруб
підтверджую, що не було. І ЧНТУ деградував при Шкарлеті. Він зробив бурсу по видачі папірців з викладачами далекими від тих предметів, які викладають і з такими ж купленими дипломами як у нього. Більшість тих, хто щось міг пішли звідти
викладачка
Якість вищої освіти почне зростати після того, як Квіт позбавить Шкарлета наукового ступеня за плагіат
Гость
Для викладачка: Квит сам плагиатор, а его любимая помощница Совсун до сих не удосужилась хоть что нибудь защитить))), потому что знает, как ее будут проверять на плагиат, а своих идей нет, кроме обезьянничания по мотивам зарубежных командировок.
для викладач
Зрозуміло який Ви викладач якщо не знаєте хто такий Квіт в як він став керівником НАЗЯВО. Типовий приклад академічної доброчесності по Українські. Чи Ви Совсун?
Коментувати
Лера
Квіт із Назяво зробив із громадянином сша Мішо Винницьким контору для заробляння бабок. По 70 тисяч ₴ беруть за акредитацією однієі програми!! В рік - мільярд!! Здирають з бідних студентів і викладачів. Державний орган здирає з державноі установи?!
Гость
Для Лера: Вы абсолютно правы, придумали, как отнимать деньги у нищих вузов и создать для себя кормушку: "ведь они зарабатывают, блин". Так они ещё придумали условную аккредитацию на год, а через год опять им плати. Финансирование одного американского университета равно финансированию всей системы украинского высшего образования. Однако рейдеров Квит, Совсун и К, отжимающих (иначе не назовёшь) у вузов последнее, это не смущает. Новый министр все-таки бывший ректор, а не учитель, и должен прихлопнуть эту коррупционную кормушку, которая к повышению качества образования не имеет никакого отношения.
Гість
Ви абсолютно праві, Квіт і Co гребуть гроші ні за що! Такий собі створили "бізнес проект". Ганьба тій владі, яка це не зупинить
?
Діяльність НАЗЯВО - це знущання з української вищої освіти
Коментувати
?
А чи була високою якість освіти у Чернігівському ун-ті за часів ректорства п. Шкарлета? Тепер досвід свого "передового" Чернігівського ун-ту пан Шкарлет розповсюдить на всю Україну?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!