Здобувачі вчених звань можуть стажуватись дистанційно

Міжнародне стажування здобувачів вчених звань може бути проведено дистанційно

Здобувачі вчених звань можуть стажуватись дистанційно

Здобувачі вчених звань, які через епідемічну ситуацію у світі не мають можливості підтвердити свій міжнародний досвід, зможуть пройти відповідне стажування дистанційно.

Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки.

У МОН зазначають, що вчені звання професора, доцента, старшого дослідника в Україні присвоюються особам, які мають документи, що підтверджують міжнародний досвід кандидата на отримання звання.

Такими документами можуть бути сертифікати, свідоцтва, дипломи чи інші документи, що підтверджують навчання особи, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до ОЕСР та/або Європейського Союзу.

«Ураховуючи епідемічну ситуацію у світі, обмеження при перетині державного кордону, здобувачі вчених звань не мають можливості отримати документи, що підтверджують їх міжнародний досвід. У зв'язку з цим стажування може проводитися дистанційно», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
27.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
??
Вже до цього стажування перетворили на фікцію з сертифікатом, а тут вже поставили фінальну крапку :) таке враження, що певні особи в МОН працюють на приватні компанії, які продають сертифікати науковцям за фіктивні стажування. Зробили горбатий турбізнес для оформлення стажувань для науковців і на тому заробляють. Остаточний занепад управлянської моралі. Цікаво, скільки коштів було виділено на стажування? Науковці, то все платять з власного гаманця за сертифікати!! Слава менеджерам з МОН!
Доктор
А щоб відмінити безглузду вимогу, так ні, її доповнили ще більш безглуздим уточненням... Одним словом - Міністерство того, чого немає.