У парламенті обіцяють вишам фінансову автономію

Надання фінансової автономії вишам є одним із завдань профільного парламентського комітету

У парламенті обіцяють вишам фінансову автономію

Надання фінансової автономії українським закладам вищої освіти є одним із завдань, що має реалізувати парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій у 2020 році.

Про це, під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з керівниками провідних українських закладів вищої освіти, сказав голова профільного комітету Сергій Бабак.

За його словами, завдання Комітету з питань освіти, науки та інновацій і парламенту в цілому – створити законодавчі умови для розвитку системи вищої освіти та її подальшої еволюції.

«Наразі Верховна Рада вже зробила окремі кроки щодо змін у системі фінансування університетів, які стимулюватимуть покращення якості. Тепер у контрактах з ректорами будуть з’являтися показники ефективності за певний час і механізми перевірки цих показників. Наші плани до кінця 20-го року діляться на дві частини: тактичні плани – це проведення вступної кампанії, і фінансова автономія. У нас є багато планів. Комітет завжди відкритий до співпраці», – зазначив Сергій Бабак.

Освіта.ua
02.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгеній Тєплоухов
Не вмієте ви читати і слухати, шановне панство. Фінансова автономія - це коли вам сказали: "Грошей ми вам не дамо, крутіться, як знаєте!"
Дмитро
Не зовсім вдалі плани стосовно усього цього. Їх треба змінювати й краще розібратись.
Вчений -фізик
Бабак розбирається в тому,що говорить?? Надутий соросоід, дружок Стадного. Нічогоне зробив ще , а вже понтується- автономія!! Яка автономія, без тендера , купи паперів нічого не купиш.Демагог!!! Пустомеля.