Про користь дистанційної освіти говорити зарано, - ДСЯО

Про підтвердження користі дистанційної освіти для системи вищої освіти говорити зарано

Про користь дистанційної освіти говорити зарано, - ДСЯО

Про підтвердження практичної користі дистанційної освіти для системи вищої освіти говорити зарано.

Про це йдеться у висновках анонімного опитування науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти, що було проведено Державною службою якості освіти України.

В опитуванні взяло участь 28 391 респондент – 22 367 студентів та 6 024 науково-педагогічних працівника.

«Технології дистанційного навчання у світі стрімко розвиваються і, безперечно, є для України перспективним інструментарієм надання освітніх послуг. Проте, навіть маючи певний досвід, якого набули заклади вищої освіти у зв’язку із використанням дистанційної форми навчання в умовах загальнонаціонального карантину, про підтвердження практичної користі для системи вищої освіти говорити зарано», - зазначають в Державній службі.

Також у Державній службі якості освіти зазначають, що залишились відкритими питання якості показників цього процесу: результативності, ресурсомісткості, оперативності, комплексного програмного забезпечення та провідних освітніх технологій.

«Результати опитування в цілому підтверджують, що і здобувачі вищої освіти, і науково-педагогічні працівники з розумінням поставились до необхідності працювати в дистанційних умовах, разом з цим, коронавірус COVID-19 створив нові виклики для національної освітньої системи, які вимагають від нас більш практичного та усвідомленого підходу до подолання існуючих цифрових бар'єрів в системі освіти», - наголошують у Державній службі якості освіти України.

Результати опитування викладачів і студентів

Освіта.ua
02.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Может бить переводить на дистанционное обучение надо начать с таких предметов, как история, география, труд, физкультура музыка. Одни из перечисленных, можно без труда, проработать самостоятельно. Другие,,более эффективно, развивать, учитывая, таланты каждого отдельно, что и делают родители, записываю детей в разные секции. Ни для никого не секрет, что на уроках физкультуры дети даже не переодеваться, работают очень часто на грядках(мы хорошо это наблюдаем в тёплое время года). Задания по трудах почти все выполняем дома. Для того, чтобы провести конкурс, нанимаем хореографа за немалые деньги. А чем занимаются учителя физкультуры, музыки, классные руководители?
Олена
Для Татьяна: А яке відношення має класний керівник до хореографії?
Татьяна!
А классные руководители, похоже, ни к чему не имеют отношения, кроме сбора денег. Организовывать должны воспитательной процесс,принимать участие в подготовке конкурсов, викторин и т. д. А вы, похоже, представления не имеете что входит в ваши обязанности
Коментувати
Є така думка
Дистанційна освіта - дуже добре для тих, хто прагне отримати чи поглибити свої знання у певному напрямі. З іншого боку, вона - абсолютний пшик, якщо її застосовувати для тих, хто став у чергу за дипломом.
!!!
Для Є така думка: останні події показали, що вчителя зручно пристосувалися. Абсолютний пшик. А потім кажуть, як їх гноблять.
Galina Ost
Кинули учням завдання,поставили не перевіряючи середнє потолочне і готово...То не навчання, а знущання над дітьми вся країна побачила те навчання по телевізору...Хотілсь,щоб ті що придумують всяку фігню,спочатку самі здали ЗНО.
Коментувати
Іван
Нова,штучно створена служба,від неробства,шукає сама собі роботу! Створили- тепер думають,що б таке їй робити ...
ДепартаментДюсолей
Як можна оцінювати те, чого не було регламентовано? На основі яких критеріїв будуть робитися висновки?