Заклади освіти зможуть користуватись інструментами Google

Заклади профосвіти зможуть безкоштовно використовувати сервіси G Suite for Education

Заклади освіти зможуть користуватись інструментами Google

Заклади професійної освіти зможуть безкоштовно використовувати всі інструменти та сервіси G Suite for Education компанії «Google».

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Можливість безкоштовного використання компанія Google надала для того, щоб заклади мали можливість якісніше організувати роботу з учнями у дистанційному форматі.

Міністерством освіти надісланий лист, що містить алгоритм реєстрації на платформі дистанційного навчання.

Окрім закладів професійної освіти, можливість підключитись до платформи дистанційного навчання отримають й інші заклади освіти, які через карантин працюють дистанційно, — виші, школи та дитсадочки.

Безкоштовний доступ до ресурсів G Suite for Education буде безстроковим.

«Ми вдячні міжнародним організаціям за підтримку, особливо у цей непростий час. Педагоги мають ще більше можливостей якісніше проводити практичні заняття в режимі онлайн. Крім того, так вони зможуть збирати всі матеріали на одній платформі та відслідковувати активність учнів», — зазначає заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Однією з умов використання G Suite for Education є наявність у закладу власного домену, реєстрація якого є платною. В межах цієї ініціативи, українська компанія-реєстратор доменів HOSTiQ зможе безкоштовно реєструвати домени закладів освіти за посиланням.

Реєстрація домену має відбутися до подачі заявки в Google.

Водночас Міністерство освіти і науки не обмежує заклади у виборі ресурсів для дистанційної роботи — вони можуть використовувати будь-які зручні інструменти та додатки.

зареєструватись на платформі

Освіта.ua
28.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Taras Lyutyy
Наступне повідомлення від МОН: Україні дозволили користуватися латинською абеткою.... Стидоба тай годі G Suite for education завджи була безкоштовною для закладів освіти, і цим активно користувались в тому числі шкільні вчителі. МОН за 3 дні до закінчення навчального року прокинулось :)
Eugen Zimmermann
Для Taras Lyutyy: ну, справедливості ради потрібно зауважити, що Джи Сьют доступний лише для корпоративного облікового запису. Але окремі елементи, як от: Гугл класрум, Гугл документи, таблиці, презентаціїї, форми, хмарний диск, Ютуб - перекривають потреби пересічного українського вчителя не те що з головою, а відсотків на 500. Едина проблема - відсутність інтернет-покриття на більшій частині території України.
Віктор
І всі ці вчителі порушують правила і ліцензійну згоду Google, хто створював гуглклас знає, що там потрібно поставити галочку про те що ви не використовуєте його для навчання
Коментувати
вчителі
Все було добре до того часу поки Google не почав забраковувати усі форми одна за одною. Навіть там де відповісти на запитання. Пропозиції до Google. Якщо хтось вважає, що вчительські форми порушують авторські права, нехай пише це Google на електронну пошту і обов’язково уводить свій номер телефону. Google має навести порядок у своїх вимогах щодо форм. Нагалошую. Не встигли навіть створити форму, а вона вже не відповідає вимогам. Це по вашому так повинно бути? На даний час дуже не задоволені сервісами цієї пошукової систети.
5g в сельском колхозе
Для вчителі: Ололо, авторские права нехер нарушать. Ты еще скажи, что из под лицензионной винды сидишь, кнопки жмешь. Это капитализм, детка, и скажи спасибо за то, что только банят, а могли бы и по миру пустить.
Eugen Zimmermann
Для вчителі: було б добре, якби ви формулювали по людськи. G suite for Ed. - платформа для ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, а не для окремих вчителів. А у закладу освіти має бути дорослий сайт на дорослому хості із зареєстрованим доменним іменем, а не лайносайт з-під лайносайту відділу освіти. Та і, як вам доречно зауважили, для такого діла, а саме офіційної корпоративної платформи непогано мати ліцензійний софт - або неспірачений Віндовз, або один з дистрибутивів Linux. До речі, користуючись ліцензійним Віндовс, ви маєте доступ до інструментів дистанційної роботи корпорації Microsoft для закладів освіти. Взагалі, великі міжнародні корпорації надають потужні інструменти для командної роботи безоплатно для закладів освіти, достатньо користуватися ліцензійними системами. А от про кошти на такі ОС треба за горло брати наше любе міністерство, яке презентує безоплатні інструментарії як свої власні досягнення і навіть не червоніють!
Коментувати