Розпочався конкурс на створення НПЦ у закладах профосвіти

Бюджет програми складає 259 млн, які спрямовані на облаштування навчальних центрів

Розпочався конкурс на створення НПЦ у закладах профосвіти

Міністерство освіти і науки повідомило про початок прийому від закладів професійної освіти заявок на конкурс для створення навчально-практичних центрів.

Загальний бюджет програми складає 259 млн, які спрямовані Кабінетом Міністрів на облаштування центрів у 2020 році.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, МОН вперше отримало від уряду таку підтримку на навчально-практичні центри, тому відомство має намір витратити ці кошти ефективно.

«Саме тому їх отримають тільки ті заклади, які навчають щонайменше 400 учнів, мають цілісне бачення, як використати ресурси центру з максимальною користю і покращити у такий спосіб рівень підготовки. Зараз керівники закладів та місцева влада можуть доопрацьовувати свої проектні заявки та подаватися на прозорий конкурс. Це реальна можливість покращити якість освіти у найбільш потужних та спроможних закладах», – зазначила міністр освіти.

Подати документи на участь у конкурсі можна до 12 березня 2020 року.

Участь у конкурсі можуть взяти всі заклади професійної освіти, незалежно від того, чи є вже в закладі навчально-практичний центр.

Закупівля обладнання відбуватиметься на умовах співфінансування.

Цього року МОН не обмежуватиме заклади переліком професій, за якими можна відкрити навчально-практичний центр. Заклади професійної освіти разом з місцевою владою можуть самостійно визначити, яких фахівців бракує регіональному ринку праці і відкрити центр за цією професією.

Запитання щодо умов участі у конкурсі можна поставити до державного експерта директорату профосвіти МОН Сергія Коваленка за телефоном: (044) 287-82-74 або на електронну пошту kovalenko@mon.gov.ua.

Освіта.ua
24.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів