Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віра
Добрий день. Навчаюсь на 3 курсі, факультет педагогічної освіти. Чи можна перевестись на факультет психології у тому ж навчальному закладі? Якщо так, як це краще зробити? Дякуюю
Ірина
Чи можливе переведення аспірантів з одного ЗВО до іншого на третьому рівні вищої освіти? який нормативний документ це дозволяє? як встановлюється академрізниця, ким вона встановлюється?
Юля
Як можна дізнатись чи є вільні бюджетні місця для того щоб перевестись, наприклад з ТНПУ в ЛДУФК?
Настя
Якщо забрати документи після 1 семестру, університет поверне сплачені кошти за навчання?
сергій
Для Настя: ні
Коментувати
Глухов
Вчуся в НУЛП на "Комп.інженерії", навчання дуже складне, адекватних викладачів 1 на 100, всі інші це просто жесть...ходячі неадеквати, особливо викладач Комп.логіки!! словами цього не передати...Тому любий КІшник,який читає це з підірваним пуканом через курсову з КЛ, раджу не гаяти часу, а вже переводитись на іншу спеціальність;);)) Ти спитаєш:"А на яку!?" та на любу блеат, бо це КІ з тим КЛ це така параша;(;((
Кудрявцев
Для Глухов: Доброго дня, погоджуюсь з вашими словами. Перед тим як обрати спеціальність подумайте 1000 разів і не обирайте КІ, особливо в НУ ЛП. Або потрапите у пекло до Глухова пройшовше підготовку в мене!)))
Коментувати
Валерій
Галузь «Комп‘ютерна інженерія» дуже складна так ще й викладачі вставляють палки в колеса,прискіпуючись навіть там,де немає помилок та постійно оновлюючи стандарти. Особливо всі «вдячні» викладачу предмету «Комп‘ютерна логіка»!Тому і задумуємось з друзями про переведення.
Захар
Чи можна після 1 курсу Парамедик (бюджет) перевестись на 1 курс Медицина,і чи є можливість бюджетного місця? Буду дуже вдячний за відповідь.
сергій
Для Захар: та питайте в деканаті
Коментувати
Вадим
Куди з медичного можна звалити? Сране болото. Я бюджетник, не хотілося б оплачувати круглу суму за два роки навчання. Буду радий, якщо хтось побачить моє питання і відповість.
Катя
Для Вадим: те саме, теж на медичному
Галина
Для Вадим: якщо не компенсувати, то будь-куди на контракт
Roma
Добрий день! мій друг навчається на платній формі в ТНТУ ім.І. Пулюя (м.Тернопіль). Успішність в нього досить непогана в середньому за болонською системою "А". Чи можливо перевестися на бюджет?
Коментувати
Світлана
Добрий день. Навчаюсь в ВНЗ на спеціальності "право",2-й курс,контракт. Коли вступала ОП була акредитована,але в 2020 році ії не подовжили,відмова в акредитації.Хочу перевестись в інший заклад,на цю ж спеціальність,теж на контракт,но з акредитованой ОП. Це можливо?
Верно
Для Світлана: да, и то быстрей надо делать
Коментувати
Тарас
Поясніть будь- ласка, що означає при наявності вакантних бюджетних місць. Я розумію так , скажімо у ВНЗ є обсяг держзамовлення 25. місць, в рамках всеукраїнського відкритого конкурсу заповнено 20, Значить 5 залишились вакантними, Крім цього десь чув вислів що працює принцип - місце йде за студентом. Невже державі не все одно де платити за бюджетника, там де він вступив, чи в закладі куди хоче перевестись бо попереднє місце виявилось не милим, всі мають право на помилку , тим більше в 17-18 років і ця помилка не може калічити все подальше молоде життя. А можливо вибір попереднього місця був викликаний і не помилкою а відповідними обставинами життя. Тому вважаю , що цей порядок переведення необхідно спростити.
Влад
Для Тарас: Ви не правильно розумієте. 25 у даному випадку означає, що на дану спеціальність університет може прийняти максимум 25 дітей з бюджетним місцем, яке йому надало МОН за широким конкурсом. І це не значить що всі 25 будуть зайняті. Бюджетні місця отримають ті, у кого був прохідний бал. Це може бути максимально 25, а може бути 5, а може не бути жодного бюджетника.Вакантні місця, це коли дитина відмовилася від бюджету і пішла навчатися на контракт в інше місце. Університет не надає місця, тому 5 не може залишитися. Бюджетних місць 20 тому, що ці діти набрали прохідний бал, інші ні, тому у них контракт. Правила одні для всих
Влад
На вакантні місця переводять пільговиків.
тарас
А , якщо дитина , яка хоче перевестись в даний внз ,має високий рейтинговий бал, потраплялала б у перший десяток з тих 20-ти чи 25- ти щасливчиків якщо б вчасно прийняла рішення поступати в даний внз? Чому вона не має права зайняти 21 місце з 25 яке надали ВНЗ на держзамовлення в конкретний ВНЗ. Адже знову ж фраза місце йде за студентом і , якщо він виборов високий рейтинговий бал за результатами ЗНО, то чому не може , змінити з цим балом місце навчання , коли у ВНЗ куди хоче потрапити не заповнений максимальний обсяг держзамовлення ? Джерело ж фінансування цього місця одне- держбюджет. А якщо дитина з багатодітної сімї, з гірського населеного пункту , де мати інвалід другої групи, є ще менші діти ,і змушена була вступити спочатку в інший ВНЗ в силу сімейних обставин, як такий, що знаходиться ближче до домівки. ? Хто може прийняти рішення- дозвіл переведення в інший ВНЗ разом з вибореним правом на бюджетне місце по тій самій спеціальності в рамках всеукраїнського відкритого конкурсу?
Коментувати
Настя
Добрий день. Я навчаюся 1 курсі на бюджеті. Чи можу я перевестися в інший ВУЗ на іншу спеціальність на бюджет? В наступному році
Влад
Для Настя: ні.
Коментувати
Ростислав
Чи можу я після ЗАКІНЧЕННЯ 1 курсу на спеціальності Туризм(бюджет) спробувати перевестись до іншого ВНЗ на спеціальність Історія або Право при наявності там вакантних місць на бюджет ?
Влад
Для Ростислав: ні
Влад
На вакантні місця беруть пільговиків. Якщо таких немає. То самих успішних студентів і це не факт, що будете Ви
Катерина
Чи можу я після 1 -го курсу (навчаюсь по спеціальності Туризм) перевестись на іншу спеціальність в тому самому ВНЗ (Архітектура) на Контракт?
Коментувати
Vlad
Чи можна перевестися з одного напрямку підготовки на інший, у іншому університетів у той самий час.А також чи грає роль те ,що я навчаюся у приватному закладі (якщо це дасть змогу краще зрозуміти ситуацію ,я навчаюся на спеціальності фармація ,на першому курсі в МГУ(Одеса), а хочу перевестися на медицину в Одеський Національний Медичний Університет .Дуже буду вдячний за відповідь
Світлана
Чи реально з медицини перевестися на стоматологію,не важливо на який курс, дуже потрібно.Відпишіть,будь ласка.Це може залежити від університету ?(мова йдеться тільки державного зразку заклади )
OLGA
Для Світлана: Чому хтось повинен шукати інформацію замість тебе? Йди в деканат, вивчай закони, а не грузи інших своїми проблемами
Катерина
Добрий день)Чому ви настільки агресивно відповіли дівчині? Я впевнена у тому,що вона просто хотіла дізнатися інформацію,яка їй потрібна,бо ,можливо,хтось компетентний у цьому міг натрапити на цей сайт і відповісти) Можливо,перед походом у деканат вона хотіла дізнатись інформацію,щоб знати про що говорити) будьте добріші і ввічливіші)
Коментувати
Анастасія
Чи може студент інституту після першого курсу перевестись у інший навчальний заклад на такуж спеціальність?
Марія
Для Анастасія: ви вирішили це запитання?
Коментувати
Ольга
Чи може студент, який навчався в іноземному Виші, після закінчення другого курсу, перевестися у Виш України на третій курс на ту саму спеціальність без результатів ЗНО?
Галина
Для Ольга: ні. ЗУ "Про вищу освіту" передбачає вступ лише через ЗНО і втікти від нього таким способом неможливо.
Коментувати
Марія
Я цьогоріч вступила до Вишу і хочу змінити спеціальність. Ще не почали навчатися. Чи можна перевестись у цьому ж Виші на іншу спеціальність? Предмети ЗНО співпадають, вільні місця у обсязі є
Галина
Для Марія: вступили на бюджет? Якщо так, то Вам держава виділила саме це місце. Переведення можливе лише після І курсу і то у випадку, що там буде вакантне бюджене місце. Якщо мова про контракт, то взнавайте в приймальній комісії. Теоретично не можна, якщо не подавали заяву на ту спеціальність, а практично, якщо приватний виш, то в них можуть бути свої правила
Коментувати
Дарія
Я вступила на факультет "фармація", але хочу перевестися на факультет "стоматологія" в цьому вузі де і начаюсь. Чи можливо це?
Галина
Для Дарія: будь-які переведення можливі лише після закінчення І курсу
Коментувати
Валентина
Якщо абітурієнти, рекондовані на бюджет, не подали оригінали заяв, то хто наступний в черзі на бюджетне місце, яке звільнилося. Той, хто наступний в рейтингу чи той, хто подав документи на контракт?
Олександр
Для Валентина: Той, хто має пільги
Тарас
А якщо пільговиків немає?
Коментувати
Вікторія
Я вступила на перший курс на контракт з балом 194.3, бо було мало державних місць і хочу перевестися на схожу спеціальність, де є 150 бюджетних місць та значно нижчі бали. Скажіть, будь ласка, чи це можливо і який механізм переведення з контракту однієї спеціальності на бюджет іншої
Галина
Для Вікторія: жодного механізму. Можете цього року не вступати, а на наступний рік під час подання заяв обрати і варіанти спеціальностей з нижчим прохідним балом. Ті місця (150 про які Ви кажете) належать іншим особам, Ви не можете їх викинути та зайняти їх місце, якщо ж хтось не подасть оригінали жокументів і залишаться вакантні місця, то їх віддадуть пільговикам
Коментувати