У Чернівецькому університеті стався спалах кору

У Чернівецькому нацуніверситеті спостерігають спалах кору - захворіли 8 студентів

У Чернівецькому університеті стався спалах кору

У Департаменті охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації відбулось засідання оперативного штабу з реагування на епідемічну ситуацію із захворюваності на кір в області.

Зокрема, в обласному лабораторному центрі повідомляють, що необхідність організації засідання штабу була зумовлена спалахом кору в Чернівецькому національному університеті, де з 25 вересня 2019 року й донині на кір захворіли 8 студентів.

У ході засідання проаналізовано стан захворюваності на кір загалом, а також зосереджено увагу на особливостях спалаху цієї хвороби серед студентів ЧНУ, зокрема на значній кількості контактних осіб.

Задля належного забезпечення проведення протиепідемічних заходів, ефективного реагування на подолання спалаху та попередження зростання кількості захворілих надалі, у закладах вищої освіти області мають бути визначені особи-координатори для співпраці із Департаментом охорони здоров’я та ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ».

Зазначені фахівці мають оперативно повідомляти медиків у разі появи нових випадків захворювання на кір у їхніх вишах та здійснити збір і узагальнення інформації про вакцинальний статус усіх студентів.

Освіта.ua
18.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
О, так у нас команда клоуна підняла до небачених висот не лише освіту, але й медицину. Цеперемога!
Education Man
Біда!!! Спалах кору. Ліквідовані студентські лікарні. Аварійні гуртожитки. Розтрощені навчальні корпуси... Пусті лабараторіі... Де відповіді на поставлені життям проблеми? Хто іх дасть? Вихованці- засранці фоду Відродження? Єгорка Стадний чи Аня Новосад , дослідник- турист майя Полюхович чи реформатор - руйнач Шаров??Депутатка Совсун? Чи Зе- наляканий Бабак? Люди без знань і досвіду, аполітичні- інтернаціонали, примітивні , соціально не зрілі виконавці чужих вказівок....